Pats režisierius neslepia su šiuo nauju filmu grįžtantis prie šaknų: juostos istorija originali, nėra paremta nei knygomis, nei tikrais įvykiais. Apie tai, jog J. Wanas vėl sėdo į režisieriaus kėdę, ilgai buvo laikoma paslaptyje. Iki paskutinės akimirkos neatskleistos ir kitos svarbios filmo „Piktybinis“ detalės, rašoma pranešime spaudai.

„Paslaptys visuomet labai traukia žmones, bet slapta dirbome ne dėl reklaminių tikslų. Norėjau, kad manęs niekas neblaškytų, nebūtų jokių išankstinių vertinimų ar patarinėjimų iš šalies. Išsikeltas tikslas buvo grįžti prie savo šaknų, bet tuo pačiu sukurti kažką naujo, ko dar niekad nedariau, pakeisti siaubo filmų žanro istoriją“, - prieš premjerą intrigavo J. Wanas.

Siaubo trileris „Piktybinis“ pasakos apie Madison, kuri naktį susapnuoja itin realistišką košmarą apie nužudomą moterį. Sapnas toks realus, kad atrodo, jog pati Madison yra bute, kuriame vyksta nusikaltimas. Moteris prabunda išpilta prakaito, tačiau dar didesnis siaubas ją apima, kuomet per žinias pamato reportažą apie naktį nužudytą moterį – tą pačią, kurią ji sapnavo.

Kadras iš filmo "Piktybinis"

Nors Madison bando įsikalbėti, kad visa tai tėra atsitiktinumas, košmarai ima kartotis. Kuo toliau, tuo dažniau, ir visi jie yra tikslūs realybėje vykstančių žmogžudysčių „reportažai“.

Nebeištvėrusi įtampos, Madison imasi ieškoti atsakymų, o paieškos nuveda moterį į jos pačios vaikystę. Sugretinusi faktus su prisiminimais, Madison su siaubu suvokia, kad paslaptingasis žudikas, lankantis ją sapnuose, artėja prie jos ir realybėje.

Kuo baigsis ši jaunos moters drama pamatysime jau rugsėjo 3 dieną į kino teatrus atkeliaujančioje siaubo žanro genijaus J. Wano režisuotoje juostoje „Piktybinis“.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės