Vienas iš filmo prodiuserių Paulius Virbickas, sukūręs tokius hitus kaip „Nepatyręs“ bei „Tarp mūsų, berniukų...“, sako šįkart išsikėlęs ambicingą tikslą – sukurti šventinę lietuvišką komediją visai šeimai, kuri būtų populiari ir mėgstama kaip klasikiniai Kalėdų bei Naujųjų metų filmai – „Po pirties“, „Eglutės“ ar „Vienas namuose“. O kas geriau, jei ne Rytis Zemkauskas, galėtų įgyvendinti tokią komedijos idėją, kuri būtų jauki, nuoširdi, šventiška ir nevulgari.

„Komedija pirmiausia yra drama. Jeigu išmestume visus juokingus momentus, vis tiek norėtumėte ją žiūrėti – tokia yra kiekvienos geros komedijos paslaptis“, – scenarijaus rašymo ypatumais dalijasi R. Zemkauskas.

Į komiškas ir intriguojančias šeimos narių peripetijas jau nuo pirmųjų minučių įsuka nauja lietuviška komedija „Melagiai“, kurią prodiusavo lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų...“ prodiuseris Paulius Virbickas bei prodiuseriai Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Tavo mylimoji ką tik pranešė – ji laukiasi. Būtų puiki žinia, tik... tavo mylimoji yra tavo brolio žmona! Bet tai dar ne viskas. Nespėjus paskelbti visiems „gerosios naujienos“, tėvai netikėtai pareiškia – jie skiriasi! Po penkiasdešimties metų kartu... Ir visa tai vyksta prieš pat gražiausias metų šventes – Šv. Kalėdas! Bet pabaiga nustebins dar labiau, nes tokios atomazgos nesitikėjo niekas. Visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio...

Ryčio Zemkausko scenarijų šeimyninėje komedijoje „Melagiai“ padėjo atskleisti net kelių kartų kino žvaigždės: Giedrius Savickas, Dainius Kazlauskas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė ir Gediminas Girdvainis.

Komedija „Melagiai“ – kinuose nuo lapkričio 9 d.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją