Vėliau prie besivaržančių scenoje J. Foxxo ir J. Cordeno prisijungė ir kita filmo žvaigždė – 23 metų Anselis Elgortas, kuris realiame gyvenime be vaidybos užsiima didžėjavimu bei dainavimu. Šis ne tik studijoje susirinkusias merginas, bet ir šou vedėją sužavėjo atlikdamas ištrauką iš Lionelio Richie dainos „Easy“.

„Varžytuvėse trūko tik Kevino Spacey, kuris taip pat vaidina pristatomame filme. Manau, tuomet kova būtų pasibaigusi kraujo taškymusi“, – po filmavimo juokėsi J. Cordenas.

Kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ šiuo metu itin laukiamas viso pasaulio kino teatruose, mat interneto svetainėje Rottentomatoes.com „Vaikiui ant ratų“ teigiamus atsiliepimus paliko visas 100 procentų jį mačiusių kino kritikų.

Ne veltui filmui reklamuoti pasitelkta muzikinė forma: muzika juostoje itin svarbi, nes idėja pačiam filmui ir gimė iš muzikinio vaizdo klipo. Režisierius Edgaras Wrightas šio filmo mintį galvoje nešiojosi ilgą laiką, tačiau vėliau nusprendė ją panaudoti režisuodamas britų elektroninės muzikos dueto „Mint Royale“ vaizdo klipą, kuriame melomanas vairuotojas iš nusikaltimo vietos padeda pasprukti banko plėšikams. Ta pati yra ir trilerio „Vaikis ant ratų“ idėja, o filme vienoje scenoje galima pamatyti ir per televizorių rodomą minėtąjį „Mint Royale“ vaizdo klipą.

„Divergentės“ serijose išgarsėjusio A. Elgorto vaidmuo trileryje „Vaikis ant ratų“ – tiesiog tobulas vairuotojas, kurio ausyse nuolat skamba muzika. Tai be galo patinka jo bosui Dokui (akt. K. Spacey), kadangi Vaikio darbas – po apiplėšimo pabėgti nuo bet ko, kas bando vytis Doko surinktą komandą. Kadangi vairavimas ir yra pagrindinė Vaikio aistra, pinigai jam rūpi ne itin – jam kur kas svarbiau, kad ausinėse skambėtų jo mėgstamas ritmas, o venomis plūstų adrenalinas. Šis iš pažiūros keistas jo bruožas kelia įtarimų nusikaltimo bendrininkams, ypač, impulsyviam ir psichopato bruožų turinčiam Batsui (akt. J. Foxxas).

Sutikęs svajonių merginą (akt. Lily James), Vaikis ryžtasi mesti juodus darbelius ir ima planuoti savo pasitraukimą. Tačiau Dokas priverčia jį imtis paskutiniojo darbelio, kuris jau nuo pat pradžių atrodo pasmerktas.

Kino kritikų liaupsinamas stilingas kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ į Lietuvą atvažiuoja jau birželio 30 dieną.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją