Viena iš priežasčių – minėtojo aktoriaus sugebėjimas ne tik neįtikėtinai tiksliai suvaidinti Elvį, bet ir pačiam prieš kameras atlikti jo dainas, rašoma pranešime spaudai. Tai, jog ekrane išties kai kur skamba ne Elvio, o A. Butlerio balsas, patvirtino režisieriaus B. Luhrmanno ir paties E. Presley anūkės Riley Keough „Instagram“ paskyrose paviešintas atrankų vaizdo įrašas. Jame aktorius, norėdamas gauti pagrindinį vaidmenį, atlieka rokenrolo karaliaus hitą „That‘s All Right“.

Tiesa, aktorius, kuris kuris jau turėjo progą dirbti su ryškiausiomis kino žvaigždėmis filme „Vieną kartą Holivude“, naujoje juostoje atlieka tik ankstyvosios Elvio karjeros dainas, tačiau net ir tai tampa puikia proga įsitikinti jo panašumu į muzikos žvaigždę. Vaidmuo pareikalavo itin daug psichologinių bei fizinių pastangų. To įrodymu tapo faktas, jog vos pasibaigus filmavimams, kitą dieną, A. Butleris buvo išgabentas į ligoninę.

„Paryčiais prabudau su nepakeliamais skausmais ir atsidūriau ligoninėje. Gydytojai diagnozavo apendicitą ir ten lovoje turėjau praleisti savaitę. Mano kūnas tiesiog atsisakė funkcionuoti“, – žurnalistams pasakojo naujasis Elvis.

Įspūdinga, itin vizuali ir legendinės muzikos lydima istorija pasakojama remiantis sudėtingais Elvio santykiais su ilgamečiu jį atradusiu ir išpopuliarinusiu vadybininku Tomu Parkeriu, kurio vaidmenį atlieka legendinis aktorius Tomas Hanksas.

Iki tol negirdėtas Elvio atliekamos muzikos skambesys bei iš proto minias merginų vedęs jo laisvas elgesys scenoje sutapo su Amerikos kultūrine revoliucija. Audringų permainų ir sukrėtimų laikotarpį puikiai įkūnijusio dainininko gyvenime taip pat netrūko aistrų – nuo audringos meilės žmonai Priscilai iki ekstravagantiško gyvenimo būdo ir nuolat augusio nesugebėjimo susidoroti su milžinišku šlovės svoriu.

Artimiau su Elvis Presley, jo dramatišku gyvenimu, legendą supusiais žmonėmis ir istorijomis galėsime susipažinti biografiniame muzikiniame filme „Elvis“. Juosta į Lietuvos kino ekranus atkeliauja jau birželio 22 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės