Knygos populiarumas iš tiesų fenomenalus. Pavyzdžiui, leidykla „G. P. Putnam's Sons“ tiražą spausdino daugiau kaip 50 kartų, lietuviškas leidimas buvo kartojamas jau 15-tą kartą. Leidybos teisės parduotos 49 šalyse, rašoma pranešime spaudai.

Tad buvo tik laiko klausimas, kada pagal romaną bus sukurtas filmas. Jame pagrindinį Kajos vaidmenį atlieka jaunoji Holivudo žvaigždė Daisy Edgar-Jones.

„Mane, kaip ir milijonus kitų jausmus turinčių žmonių be galo sužavėjo pasakojama istorija. Nors tai nėra tikrais įvykiais paremtas pasakojimas, kiekviena minutė sukausto iki pat menkiausių kūno dalelių. Galiu drąsiai sakyti, jog didžiuojuosi tapusi to dalimi. Filmavimai būdavo kaip šventė – teko išmokti naujų dalykų, pavyzdžiui, vairuoti motorinę valtį, plaukiojome tarp tikrų aligatorių. Tai buvo nuostabi kelionė, fantastiškai įamžinta filme“, – sako aktorė.

Filmas „Ten, kur gieda vėžiai“ pasakos intriguojančią istoriją apie Pelkių Dukra vadinamą Kają Klark (aktorė Daisy Edgar-Jones), kuri savo gimtojo miestelio Šiaurės Karolinoje gyventojams visuomet kėlė prieštaringus jausmus, iš kurių stipriausi – nepasitikėjimas, įtarumas ir panieka. Mergaitė gimė šalia miestelio tyvuliuojančiose pelkėse, kur buvo įsikūrusi jos šeima. Pirmiausiai kelerių metų dukrą paliko motina, tuomet vienas po kito išvyko vyresnieji broliai ir seserys, o galiausiai pradingo ir tėvas. Nuo tada Kaja pelkėse augo viena.

Pragyvendama vien iš to, ką siūlo gamta, Kaja ne tik išgyvena, bet ir išauga į simpatišką ir žvilgsnius traukiančią jauną moterį. Ja ypač susižavi du miestelio vaikinai – geraširdis Teitas ir futbolo komandos pažiba Čeisas (aktoriai Tayloras Johnas Smithas ir Harrias Dickinson‘as). Tad kuomet pelkėse surandamas nužudyto Čeiso kūnas, Kaja iš karto tampa pagrindine įtariamąja.

„Ten, kur gieda vėžiai“ – ne tik istorija apie meilę ir nusikaltimą, ne tik odė laukinei gamtai. Tai skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti. Į kino teatrus filmas atkeliauja jau visai netrukus, rugpjūčio 19 dieną.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės