„Filmavimo aikštelėje man ėmė sektis tik tuomet, kai sugebėjau šiek tiek atsiriboti nuo vaidmens. Nuo to, kad pats esu tėtis ir kaip elgčiausi kiekvienoje iš rodomų situacijų. Man tai visiškai nauja ir nesilioviau apie tai galvojęs tiek filmavimų metu, tiek baigęs darbus. Iš visų filmų, kuriuose vaidinau, šis sukėlė daugiausiai audrų mano galvoje“, – pristatydamas dramą pasakojo aktorius.

Paaiškėjo, jog specialiai jam filmavimo aikštelėje buvo nusamdytas psichologas, rašoma pranešime spaudai.

„Tai buvo pirmas kartas, kai jutau tokį rūpestį iš komandos pusės. Šis specialistas padarė didžiulį darbą, nežinau, kuo būtų pasibaigę, jei jo šalia nebūtų buvę. Neslėpsiu, iš pat pradžių sakiau, kad man nereikia jokios pagalbos, puikiai gebu tvarkytis pats. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad nė velnio nesugebu. Dažniausiai prodiuseriai pasirūpina medikais, jei filmuodamasis susilaužai koją ar išsisuki ranką. Tačiau psichinė sveikata yra ne mažiau svarbi, todėl apie tokį specialistą turėtų pagalvoti ir kitų filmų kūrėjai“, – įsitikinęs H. Jackmanas.

Dramoje „Sūnus“ praėjus porai metų po skyrybų, Peterio (akt. H. Jackmanas) gyvenimas pamažu susitvarko: su naująja drauge Bete (V. Kirby) vyras susilaukia kūdikio, darbe taip pat atsiranda naujų perspektyvų. Tačiau vieną dieną ant jo namų slenksčio pasirodo buvusi žmona (Laura Dern), sunerimusi dėl jų paauglio sūnaus Nikolo. Vaikinas jau kelis mėnesius nelanko mokyklos bei atrodo turintis ir daugiau problemų, apie kurias nutyli.

Pradėjęs aiškintis situaciją, Peteris išgirsta, kad Nikolas norėtų persikelti gyventi pas jį. Tėvas, žinoma, sutinka, tačiau taip paprastai problemos, deja, neišsisprendžia. Peteris trokšta apgaubti savo sūnų rūpesčiu ir meile, kurių niekuomet nesulaukė iš savo paties tėvo (aktorius A. Hopkinsas). Deja, tai nėra taip paprasta. Bandydamas rasti rūpimus atsakymus praeityje, Peteris užmiršta kreipti dėmesį į tai, kas šalia vyksta šiuo metu. Vyro gyvenimas pamažu ima byrėti į šipulius, o jis net nenutuokia, kaip tai sustabdyti.

Kaip baigsis ši istorija ir kaip ji pakeis ne tik herojų, bet ir žiūrovų gyvenimus, pamatysime jau nuo šio penktadienio, kovo 24 dienos, filme „Sūnus“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės