Sutikti su muzika, komiksais „iš Woody Alleno“ gyvenimo ir gardžiais kokteiliais, filmo nekantriai laukė Žilvinas Grigaitis, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika Račiūnaite, Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis, aktorė Redita Dominaitytė, Eglė Jackaitė su sūnumis bei kiti svečiai.

Šmaikščios istorijos iš kino ekrano ne kartą privertė publiką pratrūkti juokais, o peržiūros pabaigą vainikavo gausūs aplodismentai. Aktorė E.Jackaitė neslėpė susižavėjusi filmu.

„Filmas labai patiko, labai gerai praleidome vakarą. Įspūdžiai labai geri, seniai nemačiau tokio puikaus filmo. Ką jau kalbėti apie Woody Alleną... Jis tiesiog super. Sėdėjome sužavėti ir dar po žvaigždėtu dangumi“, – kalbėjo ji. Anot aktorės, W.Allenas – kūrėjas iš didžiosios raidės. „Jo filmai negali nežavėti. Jie ir kitokie, ir tuo pačiu artimi. Juokas žiūrint jo kūrybą visuomet tikras, o prajuokinti žmogų juk nėra paprasta. Šįkart ir juokėmės, ir susimąstėme, šis talentingas režisierius – puikus komikas ir dramaturgas“, – sakė E.Jackaitė.

Moteris prisipažino pati buvusi Romoje ir stebėdama filmą „Į Romą su meile“ prisiminusi lankytas gatveles. „Tikrai kilo noras vėl ten nuvykti. Esame buvę su vyresniuoju sūnumi Romoje prieš nepilnus metus. Sukilo prisiminimai, vėl atmintyje atgijo lankytos vietos. Roma yra ypatinga, ten būtinai apsilankysime darkart. Pažiūrėjus filmą, labai patiko ten verdančio gyvenimo momentai ir atsitiktinumai. Būtinai dar sugrįšime į Romą su meile“, – šypsojosi žinoma aktorė.

Naujausioje kino grando W.Alleno romantinėje komedijoje „Į Romą su meile“, kuriai jis pats kūrė scenarijų, pasirodo daugybė ryškių ekrano žvaigždžių, tarp jų ne tik Penelope Cruz, Alecas Baldwinas, Judy Davis, Jesse Eisenbergas, Ellen Page, Greta Gerwig, bet ir pats W.Allenas. Vaidmuo šiame filme pirmasis žinomam režisieriui nuo 2006-ųjų, kai jis pasirodė filme „Sensacija“ (angl. „Scoop“).

Jausminga ir šmaikšti juosta „Į Romą su meile“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 14 dieną, tačiau nekantriausieji W.Alleno kūrybos gerbėjai galės anksčiau suskubti į išankstinius seansus, kurie prasidės nuo rugsėjo 7 dienos.

Filmo „Į Romą su meile“ anonsas:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės