Pavyzdžiui, prieš „Robino Hudo“ filmavimus aktoriui teko gerokai paplušėti mokantis šaudyti iš lanko, o šių įgūdžių jį mokė ne kas kitas o „YouTube“ žvaigžde tapęs Larsas Andersenas. Šaudydamas jis naudoja senovinę techniką ir gali kartą pakilęs nuo žemės paleisti net kelias strėles. Apie jo taiklumą sklando legendos.

„Kai man pasakė, kad mokytoju taps Larsas, iškart atsidariau „YouTube“ ir ėmiau nagrinėti jo vaizdo įrašus. Tada paskambinau režisieriui ir pasakiau, kad jei jis tikisi, kad per porą mėnesių išmoksiu bent kiek panašiai šaudyti, gali jau pradėti ieškoti kito aktoriaus“, – prisiminęs pažintį su L. Anderseno talentu pasakojo T. Egertonas.

Tiesa, jam teko išmokti dar ir joti žirgu, o tai buvo gerokai skaudesnės pamokos, mat aktoriui teko ne kartą kristi, o filmavimų metu kritęs nuo žirgo net patyrė sužalojimų. Tačiau laimei režisieriui pagrindinio aktoriaus keisti neprireikė – T. Egertonas pasirodė esąs puikus mokinys.

Pirmąkart Robino Hudo istorija į kino pasaulį perkelta prieš 110 metų, 1908 metais, 1973 metais to paties ėmėsi Walto Disney’aus kompanija su lapinu pagrindiniame vaidmenyje, 1991-aisiais gimė garsusis „Robinas Hudas, vagių karalius“ su Kevinu Kostneriu, o 2010 metais Ridley Scottas sukūrė versiją su Russellu Crowe’u. Per tą laiką buvo dar ir serialų, ir parodijų.

Šį penktadienį mūsų šalies didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančiame filme Notingemo šerifui (jį vaidina Benas Mendelsohnas) vis labiau spaudžiant liaudį, dviem bičiuliams – Robinui iš Lokslio miestelio (aktorius T. Egertonas) ir mažajam Džonui (J. Foxxas) – trūksta kantrybė.

Jie nusprendžia sumažinti įsivyravusią nelygybę. Tiesa, iš pradžių Robinui reikia dar daug ko išmokti. Po alinančių mažojo Džono treniruočių Robinas tampa meistrišku lankininku ir kovotoju, kuriam neprilygsta joks karaliaus kareivis. Netrukus Notingemo apylinkėse gobtuvu apsigaubęs geradaris su būreliu pasekėjų ima apiplėšinėti į iždą traukiančius karaliaus pasiuntinius ir dalinti pagrobtus pinigus vargšams. Pamažu gimsta Robino Hudo legenda.

Kodėl ji vadinama išskirtine ir buvo verta kino ekranų? Tai sužinosime jau lapkričio 30 dieną, kai kino teatruose pasirodys naujasis „Robinas Hudas“.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją