„Didžiausias mano tikslas buvo ne gąsdinti žiūrovą, o paveikti psichologiškai. Išgąsdinti žmogų labai lengva, užtenka netikėtai parodyti ekrane kokį šiurpų klouną ir parinkti grėsmingą muziką, čia daug mokslo nereikia. Tačiau aš stengiausi sukurti nuolatinę įtampą, vieną po kito kelti vis daugiau klausimų ir nežinomybės. Tai ir skiria šią juostą iš gausybės kitų panašaus žanro atstovų“, – pranešime spaudai intrigavo režisierė.

„Tai mistika, siaubo elementai ir trileris, persipynę su airių folkloru. Neįtikėtinas kokteilis, kuris, tikiu, nepaliks abejingų ir liks žiūrovų galvose dar ilgai, net ir išėjus iš kino salės“, – sakė D. Fanning.

Filmas „Stebėtojai“ pasakoja vidury Vakarų Airijos miškų įstrigusios jaunos menininkės Minos istoriją. Ieškodama pagalbos, mergina randa keistą, akvariumą primenantį namą su vientiso stiklo siena, kur ją pasitinka pagyvenusi moteris bei du jaunuoliai – vaikinas ir mergina.

Nusileidus saulei, name automatiškai užsidega šviesa, o lauke iš po žemės išlenda Jie: svetimos, keistos, siaubingos ir svarbiausia – nematomos būtybės. Mėgstama jų veikla – stebėti namo gyventojus per stiklinę sieną, kaip žmonės stebi žuvis akvariume. Nei Mina, nei kiti namo gyventojai absoliučiai nenutuokia, kokie yra paslaptingųjų viską matančių Stebėtojų tikslai ir ar yra bent mažiausia viltis pabėgti iš šių klaikių spąstų.

Pasiryžusi tai išsiaiškinti, Mina netrukus įsitikina, kad bet kokia – net ir pati mažiausia – klaida gali reikšti neišvengiamą ir siaubingą mirtį.

Kuo baigsis ši intriguojanti istorija, pamatysime mistiniame siaubo trileryje „Stebėtojai“, kuris kino teatruose pasirodys jau šį savaitgalį, birželio 7 dieną.

Filmo anonsas: