Nors pirmiausia vyrukai netrykšta noru keliauti į nuodėmingąjį Las Vegasą, kelio atgal nėra, o ir priežastis tam yra labai rimta – vienas jų pagaliau ryžosi žengti prie altoriaus.

Žiūrovai nuo pirmųjų minučių supras – tokiame amplua visame pasaulyje mylimų aktorių dar niekas nematė. Juolab smagiai nuteiks minutės, kai ekranuose parodomos jaunesnės pagrindinių aktorių versijos – juos vaidinantys berniukai.

Jono Turteltaubo filmas „Paskutinį kartą Vegase“ pasakoja apie legendinį savaitgalį, kuris laukia Bilio, Pedžio, Arčio ir Semo. Jie – geriausi draugai nuo pat vaikystės, tačiau dabar vyrai jau perkopė 60-mečio ribą. Netikėtai užkietėjęs viengungis Bilis (akt. M.Douglasas) paskelbia, jog visgi prisiruošė pasipiršti perpus jaunesnei gražuolei mylimajai. Nėra ugnies be dūmų, o vestuvių – be bernvakario. Tad ištikimi bičiuliai susiruošia padėti Biliui atsisveikinti su laisve triukšmingame ir spalvingame Las Vegase.

Herojai nori pabėgti nuo rutinos, prisiminti šlovės dienas, kuomet neskaudėjo sąnarių, o kabinti ilgakojes klubuose tebuvo vienas juokas. Tačiau ketveriukei atvykus į Las Vegasą, paaiškėja, kad per tuos keletą dešimtmečių pasikeitė ne tik draugai, bet ir pats miestas. Kompanijos laukia linksmybės, išbandymai, santykių tvirtumo patikrinimas, daugybė kurioziškų situacijų ir nepamirštami prisiminimai.

Žinoma, tai, kad būtent M.Douglasui teko būsimo jaunikio vaidmuo, šiek tiek ironiška, mat ne taip seniai, rugpjūčio pabaigoje, pasirodė žinios, kad jis ir jo žmona, aktorė Catherine Zeta-Jones, po 13 metų santuokos pasuko skirtingais keliais.

Kas nutinka Las Vegase, ten ir pasilieka, tačiau ši istorija negalėjo likti nepapasakota. Neabejotinai kiečiausia aktorių grupė – Michaelas Douglasas, Robertas De Niro, Morganas Freemanas bei Kevinas Kline‘as – atkeliauja į Lietuvos kino teatrus itin šmaikščioje komedijoje „Paskutinį kartą Vegase“. Filmą žiūrovai išvysti galės jau nuo lapkričio 8 dienos.

Filmo „Paskutinį kartą Vegase“ anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją