Tradiciniame renginyje, vykusiame Jaroslavlyje, per devynias dienas publika išvydo dešimtis naujausių juostų, sukurtų skirtingose valstybėse, rašoma pranešime spaudai.

„Pristatyti rusiškai dubliuotus „Melagius“ tarptautinėje erdvėje vertinamame festivalyje pasiūlė kolega, filmų režisierius Emilis Vėlyvis. Na, įspūdžiai grįžus iš renginio – tik patys geriausi. Lietuviška juosta išvykoje sulaukė itin teigiamų atsiliepimų“, – sakė vienas iš pernai metų lapkritį Lietuvos kino teatruose debiutavusios komedijos komandos narių Gediminas Juodeika.

Į festivalį „Paprasčiausiai geras kinas“ kartu su juo vyko tarptautinių kino projektų prodiuseris Vladimir Razarionov, aktorius Mindaugas Papinigis bei Holivudo aktorius Gilas Darnellis.

„Renginyje lankėsi ne vienas žymus Holivudo ir Rusijos kino pramonės atstovas. Ypatingai daug dėmesio sulaukėme iš kino bei teatro aktoriaus Andrėjaus Merzlikino. Mus nustebino, bet lietuviška komedija lyginta su legendinėmis prancūzų humoro juostomis“, – pasakojo V. Razarionov.
Mūsų šalies atstovai itin džiaugėsi ir pažintimi su aktoriumi, festivalio „Paprasčiausiai geras kinas“ siela bei organizatoriumi Jurijumi Vaksmanu.

„Jo autoritetas toks įspūdingas, jog net neabejojome, kad Jurijaus pavardė Jaroslavlyje atvertų bet kokias duris. Net jei būtum pasiklydęs ar alkanas, Vaksmano bičiuliais neabejotinai pasirūpintų kiekvienas, kurio tik būtų paprašyta“, – su šypsena patikino G. Juodeika.

2018 – ųjų lapkričio 9 d. didžiuosius kino ekranus užkariavusiame filme „Melagiai“ su improvizacijos genijumi Giedriumi Savicku vaidina net kelių kartų kino žvaigždės: Dainius Kazlauskas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Giedrė Giedraitytė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė, o specialiam itin šmaikščiam vaidmeniui į kino ekranus sugrįžo amžinasis „Velnio nuotakos“ herojus – aktorius Gediminas Girdvainis.

Naujoji komedija sukurta pagal originalų Ryčio Zemkausko scenarijų, kurio siužeto vingiai – visiškai nenuspėjami.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją