„Man teko įdomus vaidmuo – drąsaus, teisingo, bet labai nuogo piliečio vaidmuo. Filmavimo aikštelėje teko nusirengti, vienintelę kūno dalį pridengiant mažyte kojine. Kojinę, kaip tikriausiai suprantate, teko dėtis ne ant kojos. Kojinė, deja, buvo labai maža – vaikiška“, – linksmai filmavimo įspūdžiais dalinosi humoristas.

D. Klajumas atskleidė daugiau filmavimo detalių. „Turbūt sunkiausia buvo filmuojantis bėgioti ir stengtis, kad kojinė nenukristų. Scena buvo pakankamai judri. Be to, veiksmas vyko viešoje vietoje, todėl teko jaudintis, kad į lauką nepatektų daugiau nei reikia“, – pasakojo D. Klajumas.

Pasak Dominyko Klajumo, didelės diskusijos užvirė ir dėl to, kaip ekrane bus maskuojama tai, ko matosi per daug. Buvo svarstomi įvairūs variantai, tačiau galų gale nuspręsta pasirinkti juodą stačiakampį aktoriaus tarpukojyje.

„Gautas iškvietimas“ aktorė Jolanta Leonavičiūtė dėl vaidmens sutiko išsirengti iki bikinio ir įvairiais kampais demonstruoti savo kūną.

„Suprantu, kad žmonės yra matę visai nemažai mano nuogo kūno. Ne visada galėdavau kontroliuoti kada ir kaip tai įvyks. Visgi šį kartą situacija buvo kitokia. Patiko scenarijus, o man skirta scena pasirodė labai juokinga. Per daug nuogybių nesimato, bet į ką pasižiūrėti tikrai bus“, – pasakojo J. Leonavičiūtė. Daugiau detalių apie savo vaidmenį neatskleidusi aktorė prasitarė to negalinti daryti, nes nenorinti sugadinti siurprizo.

Dar vienas komedijos „Gautas iškvietimas“ nuogalius interneto tinklaraštininkas Mykolas Pleskas filme parodys daugiau kūno nei tai daro kasdien. „Man neteko išsirengti nuogai. Tiesą sakant, parodysiu tik vieną kūno dalį. Tačiau pasakysiu tiek – ši kūno dalis paprastai būna uždengta. Parodyti ją į kamerą galėjau tik dėl filmo juodumo“, - teigė M. Pleskas.

N-18 amžiaus cenzą gavusi juodoji Tado Vidmanto komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, kad mažai nepasirodo.

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė, Vaidotas Grincevičius. Epizoduose pasirodo daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Algimantas Čekuolis, Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti.

Filmui scenarijų kūrė Tadas Vidmantas ir Jonas Navickas. Filmą „Gautas iškvietimas“ bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2016 m. kovo 4 dienos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės