Pirmoji ispanų „Oskarais“ apdovanota aktorių šeima šįkart vaidina garsiausią pasaulyje narkotikų baroną Pablą Eskobarą ir žymiausią Kolumbijos žurnalistę Virginiją Vallejo, režisieriaus Fernando León de Aranoa biografinėje veiksmo dramoje „Iš meilės Pablui“ (orig. „Loving Pablo“).

J. Bardemas, kuris savo pirmąjį geriausio aktoriaus „Oskaro“ apdovanojimą pelnė dar 2010 m. filme „Biutiful“, savo žmoną įvardina ne tik kaip savo meilę, bet ir kaip savo geriausią draugą – tikrą gyvenimo kompanionę.

Tuo tarpu Vudžio Aleno filmas „Viki Kristina Barselona“, kuriame P. Cruz ir užmezgė artimus ryšius su savo būsimuoju vyru, atnešė jai geriausios antro plano aktorės „Oskarą“. Penelopė Cruz taip pat yra pelniusi ir Kanų kino festivalio geriausios aktorės apdovanojimą, kartu su penkiomis kolegėmis, už vaidmenį 2006 m. filme „Sugrįžimas“.

J. Bardemas kartu su P. Cruz susituokė draugo, JAV aktoriaus Džonio Depo, privačioje saloje Bahamose ir šiuo metu augina dvi atžalas. Kai nereikia dirbti Holivude, pora gyvena nepastebimai Madrido priemiestyje, kur jie bando apsaugoti nuo paparacių blyksčių savo sūnų Leo (7 m.) ir dukterį Luną (4 m.).

Naujasis filmas, veiksmo drama „Iš meilės Pablui“ yra paremta 2008 metais išleistais ir bestseleriu tapusiais žurnalistės Virginia Vallejo memuarais ir pasakoja apie žurnalistės romantiškus santykius su narkotikų baronu Pablu Eskobaru bei narkotikų imperijos sukeltą smurtą ir terorą, sudraskiusią visą šalį.

Nors tai jau devintasis auksinės poros filmas kartu, aktoriaus Javiero Bardemo teigimu, po itin sudėtingus scenos Cruz nenorėjo daugiau jo matyti, todėl teko miegoti svetainėje. Juokaudamas aktorius taip pat prasitarė, kad žmona su nekantrumu laukė filmavimo pabaigos, kada aktorius pagaliau galės atsikratyti Pablo Eskobaro ūsų.

Biografinė veiksmo drama „Iš meilės Pablui“ kinuose nuo birželio 15 d.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės