„Daug kam atrodo, kad į filmavimus susirenkame tik dirbti, tačiau tai netiesa. Po darbų mes dar ilgas valandas leidžiame kartu, juokiamės iš nutikusių istorijų ir kertame skanų maistą. Su G. Ritchie neįmanoma nesibičiuliauti, juk jau bendrai sukūrėme net 5 juostas. Todėl kai kiti skuba namo, mes liekame ir gydomės žaizdas vyriškai“, – juokiasi J. Stathamas.

G. Rithie taip pat neslėpė, jog įkvėpimo, kurį jam suteikia garsusis aktorius.

„Mūza gal ir būtų per skambus pavadinimas, bet man jis kur kas daugiau nei tik filmų žvaigždė. Ei, juk jei tarp mūsų nebūtų chemijos, rinkčiausi iš daugybės kitų, sugebančių spardyti kitiems užpakalius“, – sakė G. Ritchie.

Juostoje „Operacija Fortūna: apgaulės menas“ britų žvalgybos MI6 agentas Orsonas Fortūna (aktorius Jasonas Stathamas) – vienas kiečiausių agentūros darbuotojų. Įprastai Fortūna dirba vienas, bet šįkart jis yra priverstas prisijungti prie amerikiečių CŽV agentų grupės (aktoriai Aubrey Plaza, Cary‘is Elwesas, Bugzy Malone), nes grėsmė irgi neeilinė.

Į pogrindinio milijonieriaus, ginklų prekeivio ir šiaip bjauroko būdo vyruko Grego Simondso (akt. Hugh Grantas) rankas pakliūva superslapta ir supermirtina ginklų technologija, kurią jis ruošiasi parduoti daugiausiai pasiūliusiam klientui. Naujai suformuotai agentų komandai liepiama bet kokia kaina užkirsti tam kelią.

Kad pasiektų tikslą, komanda nusprendžia pagalbon pasitelkti Holivudo dievaitį Denį Frančesko (akt. Joshas Hartnettas), kuris lyg tyčia yra labiausiai Simondso garbinama kino žvaigždė. Su Frančesko pagalba įsifiltravę į artimiausią ginklų prekeivio aplinką, komanda imasi darbo.

Tačiau kaip ir dažniausiai būna žaviojo kino chuligano Guy Ritchie filmuose – ne viskas gaunasi pagal planą. Kuo baigsis ši intriguojanti istorija, pamatysime filme „Operacija Fortūna: apgaulės menas“ kino teatruose jau nuo sausio 27 dienos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją