Gruzijoje prodiuseris R. Skaisgirys lankėsi pirmąkart gyvenime. “Skridau ten dėl dviejų priežasčių: pakviesti Gruzijos atstovę “Eurovizijoje” – Sofiją vaidinti naujame seriale ir aptarti darbinių reikalų su televizijos kanalo “Rustavi 2” vadovais”, - pasakojo R. Skaisgirys.

Jau kuris laikas jis su gruzinais kalbasi apie bendrą serialą “Vyno kelias”. Kodėl su gruzinais? “Nes mano vaikystės korifėjas – Vachtangas Kikabidzė, suvaidinęs Mimino, - juokiasi Rolandas.- Iš tiesų gruzinai – žiauriai linksma tauta, turinti gerą literatūrą, istoriją, tradicijas ir kino tradicijas.”

Gruzija jį vienareikšmiai pakerėjo. “Kiek kur pasaulyje esu buvęs, skanesnio maisto dar niekur neteko valgyti. O kadangi statysime serialą “Vyno kelias”, tai ir vynų buvo išragauta gausybė”, - šypsosi R. Skaisgirys. Vakarienės jis buvo pasikvietęs ir 24-erių artistę S. Nizharadzę. Prodiuseris jai pasiūlė sukurti didelį vaidmenį “Vyno kelyje”.

Sofija profesionalioje scenoje pasirodė būdama vos 3 metukų, nuo 7-erių dalyvavo daugybėje įvairių projektų su vaikų muzikos studija. Vėliau S. Nizharadzė pasirinko vokalo ir pianino studijas Tbilisio konservatorijoje, 1998-2001 m. gavo prezidento Eduardo Ševartnadzės stipendiją. Mokslus baigė su pagyrimu. Vėliau tęsė studijas Maskvoje – Rusijos teatro menų akademijoje (GITIS) ir Gnesinų muzikos akademijoje. Talentinga mergina sulaukė pasiūlymų atlikti pagrindines partijas garsiuose miuzikluose “Romeo ir Džiuljeta”, “Paryžiaus katedra” (čia dainavo Esmeraldos partiją).

2008-ųjų rugpjūtį, prasidėjus Rusijos ir Gruzijos karui, S.Nizharadzė nutraukė savo muzikinę karjerą Rusijoje ir grįžo į Tėvynę. 2010 m. ji pasirodė duetu su pasaulinio garso tenoru Jose Carreras, juodu atliko ištrauką iš miuziklo “West Side Story”. Iškart po šio pasirodymo muzikos kritikai ją praminė Celine Dion iš Gruzijos.

Šiemet S. Nizharadzė atstovaus Gruzijai “Eurovizijos” dainų konkurse, 16-uoju numeriu pasirodys antrajame pusfinalyje, gegužės 27 dieną. Čia ji vėl neabejotinai bus gretinama su Celine Dion, nes atliks baladę “Shine”, kuriai muziką parašė “Grammy” laimėtojas Christian Leuzzi, kaip tik dirbęs su minėtąja C. Dion, kai ši sublizgėjo „Eurovizijoje“. Taip pat prie kūrinio “Shine” ranką pridėjo Hanne Sorvaag ir Harry Sommerdahl, dirbęs su “Scorpions”, “Meatloaf”, Lindsay Lohan.

Savo “eurovizinę” dainą Sofija įrašė Londone. O šou choreografiją jai pastatė garsusis prancūzas Redha Benteifour, per savo karjerą dirbęs su visu pulku ryškiausių žvaigždžių: Michaelu Jacksonu, Cher, Vanessa Paradis, Eltonu Johnu ir t.t. Drauge su gražuole gruzine “Eurovizijos” scenoje pasirodys prancūzai šokėjai. Na, o suknelę pasirodymui ji užsisakė Milane…

„Man Sofija paliko puikų įspūdį. Nuoširdi, miela, na, tokia - gera mergina. Aš jums pažadu – tikrai per „Euroviziją“ balsuosiu už ją. Susisodinsiu visus savo „riebiatas“ ir liepsiu balsuoti už gruzinę! Jų tauta irgi labai palaiko lietuvius, myli mus“, - patikina R. Skaisgirys.

Tbilisyje jis taip pat buvo susitikęs su televizijos kanalo „Rostavi 2“ generaliniu direktoriumi Gogiu Gegešidze. Šis svečiui iš Lietuvos paruošė iš koto verčiančią staigmeną. „Gogi atspėjo didžiausią mano aistrą ir padovanojo VIP kvietimą į UEFA čempionų lygos finalo mačą tarp Miuncheno „Bayern“ ir Milano „Inter“. Aš juk esu didžiausias vokiečių futbolo fanas! Mačas vyks jau gegužės 22 dieną Madride. Būtinai skrisiu pasižiūrėti“, - sako R. Skaisgirys.

Na, o S. Nizharadzė pirmadienį jau atskrido į Oslą ir ruošiasi „Eurovizijai“. „Dabar mano galvoje – vien tik ji, visos mintys sukasi tik apie „Euroviziją“. Bet kai atslūgs įtampa, sukoncentruosiu dėmesį į jūsų prodiuserio pasiūlymą filmuotis seriale. Man jis pasirodė tikrai labai įdomus. Labai! Juk aš esu profesionali artistė, studijavau šį meną Rusijoje, vaidinau miuzikluose, tokiuose kaip “Paryžiaus katedra”. Turėjau pasiūlymų sukurti pagrindinį vaidmenį viename rusiškame seriale, kuris buvo statomas pagal amerikiečių versiją. Deja, dėl karo tėvynėje turėjau palikti Maskvą 2008-aisiais... Bet filmuotis kine man labai įdomu“, - telefonu pasakojo Sofija.

Liepą ji norėtų atvykti į Lietuvą, dar kartą susitikti su R. Skaisgiriu ir aptarti esminius klausimus, galbūt tuo pačiu surengti vieną kitą savo koncertą. Beje, Vilnius žaviajai gruzinei jau pažįstamas: „Ten lankiau savo geriausią, mylimiausią draugę – baleriną Mają Dolidzę. Ji man viską aprodė. Likau sužavėta. Lietuva – nuostabi šalis ir aš nė kiek nepataikauju. Be to, dabar, Tbilisyje susipažinau su Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“ – „InCulto“. Pribloškiantys vaikinai! Jie pasirodė žymiausiuose mūsų klubuose ir visus pakerėjo. Praleidome labai gerą laiką... Linkiu „InCulto“ kuo geriausios kloties „Eurovizijoje“. Tikiuosi, jiems pasiseks.“

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės