Filmo režisierius Tadas Vidmantas dėl tokio sprendimo nenustebo, visgi kino juosta yra apie policijos darbą, kurio virtuvei, jeigu būtų galima suteikti amžiaus cenzą, tikrai būtų paskirtas nemažesnis kaip N–18. „Juodojo humoro komedija gali ir neretai būna kontraversiška, įžeidžianti ar priverčianti raudonuoti. Filmo teisininkas atliko įdomią statistinę analizę ir nustatė, kad filme yra 36 pokštai apie lytinius santykius, 13 apie religiją, 41 apie policiją ar jos darbą, 17 apie šeimos santykius, 11 pokštų susiję su įžeidimais ir t. t. Tai parodo, kokia intensyvi ši komedija, tačiau dar neatskleidžia jos turinio: siekėme, kad tai nebūtų vulgarus keiksmažodžių rinkinys, o orientavomės į subtilų ir intelektualų juodajį humorą“, – sako filmo režisierius.

Filme vaidmenį sukūręs humoristas Mantas Katleris spėliojo, kad toks griežtas amžiaus cenzas galėjo būti suteiktas dėl konkrečios scenos, kurioje jis nusifilmavo. „Pasakysiu tiek – scenoje, kuriai reikėjo miklių rankų, dalyvavau aš, Paulius Ambrazevičius ir mergina. Veiksmas vyko mašinoje ir mes tikrai ne saloną tvarkėme“, – pasakojo M. Katleris.

Kitas filme nusifilmavęs humoristas ir Manto Katlerio scenos kolega Dominykas Klajumas dėl cenzo turėjo kitą nuomonę. „Filmavimo aikštelėje man teko visiškai nusirengti ir dėvėti tik vieną kojinę. Turbūt galite nesunkiai atspėti, kur ji buvo užmauta“, - teigė humoristas. D. Klajumo teigimu, jis filmavimo metu režisieriaus prašymu buvo priaugęs kelis papildomus kilogramus, todėl minėtas vaizdelis – ne silpnų nervų žiūrovams.

Juodoji komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, lyg iš geriausių „Farų“ laidos epizodų dešimtuko. Ekipažus iškvietimuose lydi sprogimai, erotika, sraigtasparniai, susišaudymai ir patys keisčiausi nusikaltėliai bei nuotykiai.

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė, Vaidotas Grincevičius. Epizoduose pasirodo daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės