Skandalas buvo gera pamoka ne tik grupės prodiuseriui, grupės nariams Robui Pilatusui bei Fabrice’ui Morvanui, bet ir kitiems pramogų pasaulio atstovams – melas, kad ir kaip gudriai sugalvotas, dažniausiai anksčiau ar vėliau išaiškėja. „Milli Vanilli“ tuo įsitikino pačiu skaudžiausiu būdu – būdamas pačioje populiarumo viršūnėje, per vieną akimirką duetas krito veidu į purvą, rašoma spaudos pranešime.

Vokietis Robas Pilatusas (jį filme vaidina Tijanas Njie) ir paryžietis Fabrice’as Morvanas (aktorius Elanas Ben Ali) gerai atrodė, puikiai šoko, bet jų balsai nebuvo ypatingi. Visgi prodiuserio tai nesustabdė. Aiškiai matydamas vaikinų potencialą, jis panaudojo schemą, kuri, kaip daug kas įtaria, buvo naudojama ir „Boney M“ atveju: vaikinai tiesiog žiopčiojo, o už juos dainavo profesionalūs atlikėjai.

Naująją grupę pavadinęs „Milli Vanilli“, F. Farianas (akt. Matthiasas Schweighöferis) netrukus pasauliui pristatė pirmąjį vaikinų singlą – dainą „Girl You Know It’s True“. Instinktai prodiuserio neapgavo: grupė žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje bei Jungtinėse Valstijose. Vos po pusantrų metų „Milli Vanilli“ buvo apdovanoti prestižine „Grammy“ statulėle kaip geriausias metų debiutas.

Bet tiesa anksčiau ar vėliau vis tiek išlenda į dienos šviesą – vieno koncerto metu, įvykus techniniams nesklandumams, yla išlindo iš maišo. Visas pasaulis sužinojo, kad vaikinai niekada patys ir nedainavo, tai tebuvo teatras. Milijonai gerbėjų liko įžeisti ir nusivylę, o išaiškėjusi tiesa tapo „Milli Vanilli“ karjeros fiasko.

„Kai pamačiau filmą, buvau priblokštas, kaip tikroviškai jame pavaizduota mūsų istorija. Režisierius Simonas Verhoevenas, rašydamas scenarijų, bendravo su daugeliu žmonių pramogų pasaulyje, kurie savo akimis matė tai, kas iš tiesų vyko užkulisiuose. Dažnai biografinės juostos būna gerokai dramatiškesnės, nei tikroji istorija, tačiau čia tirštinti spalvų net neteko – viskas iš tiesų vyko kaip filme“, – sako vienas iš tikrųjų grupės „Milli Vanilli“ narių F. Morvanas.

Jis sutiko tapti vienu iš filmo prodiuserių, kas ekranuose atsidursiančiai istorijai prideda dar daugiau tikrumo.

„Nemeluosiu, giliai viduje jaučiau, kad didžiulė mūsų šlovė vieną dieną baigsis. Bet nesinorėjo tuo tikėti, nes mėgavomės nežmoniška gerbėjų meile, kurios negavome augdami. Robas, mačiau, galvojo, kad mūsų istorija tęsis amžinai, todėl jam kilęs skandalas buvo gerokai skaudesnis. Vieną dieną buvome be galo trokštami ir dievinami, kitą – jau „sėdėjome“ juodame pramogų pasaulio sąraše kaip didžiausi aferistai. Nedarykite mūsų klaidos, geriau pamatykite filmą ir nepamirškite, kad visi melai išaiškėja, sulaužydami daugybę gyvenimų“, – sako F. Morvanas.

Kvapą gniaužianti tikra istorija „Milli Vanilli“ apie patį didžiausią muzikos pasaulio skandalą ir nematomą šlovės kainą kino teatruose – jau nuo šio penktadienio, birželio 28 dienos.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją