Aktoriai Robertas Pattinsonas ir Zoe Kravitz, kurie naujoje juostoje įkūnyja Žmogų šikšnosparnį bei Moterį-katę, tegia gavę svarbų ir pakankamai komišką, tačiau naudingą patarimą iš prieš tai šiuos vaidmenis atlikusių Michaelo Keatono bei Michelles Pheiffer, o interneto svetainėje Rottentomatoes.com filmas jau dabar vadinamas viena geriausių komiksų ekranizacijų.

„Jie mums pasakė: reikalaukite, kad dizaineriai pasiūtų tokius kostiumus, su kuriais galėtumėte be jokio vargo nueiti į tualetą“, – šypsodamiesi senesnių juostų žvaigždžių patarimą prisimena naujo filmo apie Betmeną aktoriai.

Tačiau tai – dar ne visi išbandymai, kuriuos teko patirti R. Pattinsonui bei Zoe Kravitz. Kaip rašo portalas Syfy.com, „Warner Bros.“ turi įdomią tradiciją – atrenkant pretendentus Betmeno istorijos atvaizdavimui, jie reikalauja, kad šie prieš kameras dėvėtų anksčiau šiuos vaidmenis atlikusių aktorių kostiumus. Šįkart R. Pattinsonui teko Valo Kilmerio apranga, rašoma pranešime spaudai.

Laimei, po to, kai iš tikrųjų gavo vaidmenį, R. Pattinsonui sukurtas naujas Batmeno kostiumą, kuriuo pasirūpino garsus kostiumų dailininkas Dave'as Crossmanas ir menininkė Glyn Dillon. Kaip aktorius pasakojo žurnalui „Entertainment Weekly“, pirmą kartą apsivilkus savo paties kostiumą, jautėsi gerokai smagiau, nei tada, kai per atrankas dėvėjo svetimą.

„Iš karto pasijutau visiškai kitaip“, – sakė R. Pattinsonas. „Jis tikrai labiau tiko. Jis buvo taip gerai pasiūtas, taip kad jautėsi lyg antra oda.“

Naujasis Betmeno kostiumas, anot jo, primena ne vieną svarbią detalę, kurią pastebės tik akylesni žiūrovai.

„Ant jo yra mažų kraujo dėmių. Matosi, kur prieš tai pataikė kulkos, neslepiamos dėvėjimo žymės. Kostiumas atrodo kaip nenaujas, nors buvo kurtas būtent man. Jis – kaip kareivio šarvai, matę ir šilto, ir šalto“, – teigė R. Pattinsonas.

Prie pirmąkart šį didvyrį įkūnysiančio Roberto Pattinsono filme prisijungė visas būrys ryškiausių Holivudo garsenybių – Zoe Kravitz, Colinas Farrellis, Andy’is Serkisas, Peteris Sarsgaardas ir kiti.

Kino kritikai jau įvertino naująją juostą ir negailėjo pagyrų ir kūrėjams, ir aktoriams. Pasak straipsnio, pasirodžiusio svetainėje Rottentomatoes.com, laurų taip pat nusipelnė įspūdingas garso takelis, o operatoriaus darbas neabejotinai vertas prestižinių apdovanojimų.

Kriminalinė veiksmo drama pasakos apie tai, kaip Gotamo miestui kenčiant nuo įvairiausių piktadarių ir nusikaltėlių, jaunajam milijonieriui Briusui Veinui trūksta kantrybė ir jis nusprendžia priemonių imtis pats. Siekdamas paslaptyje išlaikyti savo tapatybę, Briusas su nusikaltėliais ima kovoti vilkėdamas šikšnosparnį primenantį kostiumą, o dėkingi miesto gyventojai netrunka paslaptingąjį kovotoją pavadinti Betmenu.

Filmo „Betmenas“ anonsas:

Padedamas ištikimo liokajaus Alfredo ir policijos leitenanto Džeimso Gordono, Betmenas netrukus susiduria su Mįsliumi – paslaptingu žudiku, nusitaikiusiu į Gotamo elitą. Sekdamas Mįsliaus paliktais pėdsakais, Betmenas bus priverstas pasikliauti keisčiausiais sąjungininkais, atras savo šeimos ryšį su Gotamo kriminaliniu pasauliu ir turės pasitelkti visą savo išmintį, jėgas bei resursus, kad įvykdytų teisingumą galingiems korumpuotiems nusikaltėliams, baimės gniaužtuose įkalinusiems jo mylimą miestą.

Naujausias filmas „Betmenas“ apie visame pasaulyje pamilto superherojaus istorijos pradžią į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau ši savaitgalį, kovo 4 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės