„Daugiau nebegaliu – kaskart metant ar auginant svorį, mirtis žiūri man tiesiai į akis“, - tikina aktorius, prisipažinęs, jog nebenori alinti savo organizmo, o mesti ar auginti svorį darosi vis sunkiau.

20 kilogramų dėl JAV viceprezidento Dick Cheney vaidmens filme „Valdžia“ priaugęs aktorius atskleidė, jog jam padėjo „pyragų ir spurgų dieta“, o jo sūnui labai patiko „minkštas tėvelio pilvas“, rašoma juostos platintojų pranešime spaudai.

Vyras tikina, jog ruošdamasis šiam vaidmeniui, atsisakė grimo ir kostiumų meistrų pagalbos, nusprendęs tiesiog priaugti svorio.

„Darbui reikia atsiduoti visu šimtu procentų. Norėjau būti panašiu į D. Chenney ir maniau, jog natūraliai priaugti svorio – vienintelė išeitis“, - mintimis dalinasi aktorius.

Nepaisant to, pabendravęs su aktoriumi Garry Oldmanu, pelniusiu Oskarą už stulbinančią transformaciją į Winstoną Churchillį filme „Tamsiausia valanda“, Ch. Bale nusprendė ateityje naudotis grimo ir kostiumų meistrų pagalba.

„Kuomet paklausiau Garry, kiek kilogramų jis priaugo šiam vaidmeniui, jis ramiausiai atsakė – nei vieno! Pasijutau idiotu supratęs, jog turiu keisti savo nusistatymą ir ruošiantis vaidmenims eiti ne iki galo – vardan savo paties sveikatos“, - pasiryžimą komentavo aktorius.

Tai – ne pirma Ch. Bale transformacija vardan įkūnijamo personažo. 2004-aisiais, ruošiantis vaidmeniui dramoje „Mašinistas“, vyro svoris tebuvo 55 kilogramai, o po metų, filme „Betmenas: pradžia“ – 85 kilogramai. Vaidmuo dramoje „Kovotojas“ dar sykį pareikalavo numesti svorio – vos 66 kilogramus sveriantis aktorius už šį vaidmenį pelnė Oskaro apdovanojimą. Po trejų metų pasirodžius filmui „Amerikietiška afera“, Ch. Bale svoris vėl ūgtelėjo ir čia siekė net 92 kilogramus.

Alinančio Ch. Bale darbo pareikalavusi „Valdžia“ nušviečia įtakingiausio viceprezidento JAV istorijoje, Dick Cheney (akt. Christian Bale) istoriją. Pasaulį valdant pažintims ir pinigams, vienas žmogus savo rankose gali sutelkti beribę valdžią. Gebėjimas įtikinti, aštrus protas ir galimybė naudotis įslaptinta informacija leido jam tapti galingu Baltųjų rūmų lėlininku, šešėlyje perrašančiu pasaulio istoriją...

Padirbėjęs George Bush vyresniojo, Richard Nixon ir Gerald Ford administracijoje, 2001-aisiais valdžios ištroškęs politikas ėmėsi darbo kaip George Bush jaunesniojo dešinioji ranka, valdanti prezidentą. Pertvarkęs politinę JAV sistemą, aktyviai pasisakęs už karą Irake, Dick Cheney netruko tapti įtakingiausia, daugiausiai valdžios savo rankose sutelkusia ir gyventojų labiausiai nekenčiama politine persona JAV istorijoje.

Drąsus, akiplėšiškas, juodojo humoro elementais prisodrintas filmas nušviečia viceprezidento kilimą ir nuopuolį, istorijai pasitelkdamas garsiausius šiandienos aktorius - Christian Bale, Steve Carell, Amy Adams ir Sam Rockwell. „Valdžia“ pelnė 8 nominacijas Oskarui, 6 – Auksiniam gaubliui, o „The Hollywood Reporter“ juostą vadina geriausiu metų filmu. Kino kritikų teigimu, vardan vaidmens 20 kilogramų priaugusiam ir stulbinamai Dick Cheney kalbėseną bei manieras atkartojančiam aktoriui Christian Bale prognozuojamas antrasis jo karjeros Oskaras.

Valdžios dalybos, akiplėšiškos politikų linksmybės Baltuosiuose rūmuose ir slapti sandėriai, neturėję išlįsti viešumon, skandalingoje biografinėje komedijoje „Valdžia“ jau nuo vasario 8 dienos.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės