Išsamus pagal tikrus faktus sukurtas pasakojimas apie 20 metų trukusį atlikėjo kelią į muzikos Olimpą, kurį į didžiuosius ekranus perkėlė žymusis „Oskarui“ nominuotas australų režisierius Bazas Luhrmannas, pastatęs tokius kino hitus kaip „Didysis Getsbis“, „Mulen Ružas“ ir kt.

Įspūdinga, itin vizuali ir legendinės muzikos lydima istorija, kurios premjera įvyko Kanų kino festivalyje ir sulaukė net 12 minučių trukusių ovacijų, pasakojama remiantis sudėtingais Elvio santykiais su ilgamečiu jį atradusiu ir išpopuliarinusiu vadybininku Tomu Parkeriu, kurio vaidmenį atlieka Tomas Hanksas.

„Būdų, kuriais Parkeris išviliojo iš žmonių jų turtą, skaičius yra įspūdingas. Tad filmas turi ne vieną intriguojančią siužetinę liniją. Jei patį Elvį pažinojome neblogai, tai apie jo vadybininko darbelius žinojome gerokai mažiau.

Tomo gyvenimas – ne mažiau dramatiškas ir tai atsispindės juostoje. Neslėpsiu, daug iš šio herojaus pasimokiau“, – sakė Tomą Parkerį (kurio tikrasis vardas – Andreas Cornelis van Kuijk) suvaidinęs T. Hanksas.

Aktoriaus teigimu, jo personažas buvo tikrų tikriausias sukčius, žaidęs aplinkinių likimais. Tačiau T. Parkeris galiausiai visuomet padarydavo taip, kad visi liktų patenkinti.

„Jis buvo žmogus, kuris teikė džiaugsmo viskam, ką darė. Nesvarbu, kad tik vėliau daugelis suprasdavo, jog liko kvailio vietoje“, – kalbėdamas apie filmo „Elvis“ scenarijų pasakojo T. Hanksas.

Pagrindinis Elvio vaidmuo atiteko jaunam aktoriui Austinui Butleriui, kuris jau turėjo progą dirbti su ryškiausiomis kino žvaigždėmis filme „Vieną kartą Holivude“.

Iki tol negirdėtas Elvio atliekamos muzikos skambesys bei iš proto minias merginų vedęs jo laisvas elgesys scenoje sutapo su Amerikos kultūrine revoliucija.

Audringų permainų ir sukrėtimų laikotarpį puikiai įkūnijusio dainininko gyvenime taip pat netrūko aistrų – nuo audringos meilės žmonai Priscilai iki ekstravagantiško gyvenimo būdo ir nuolat augusio nesugebėjimo susidoroti su milžinišku šlovės svoriu.

Artimiau su Elvis Presley, jo dramatišku gyvenimu, legendą supusiais žmonėmis ir istorijomis galėsime susipažinti biografiniame muzikiniame filme „Elvis“. Juosta į Lietuvos kino ekranus atkeliauja jau birželio 22 dieną.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės