Dalyje „Panorama“ bus rodomi dar du filmai iš Rusijos – Annos Fenčenko „Dingęs be žinios“ ir Felikso Michailovo „Linksmuoliai“.

Dėl suprantamų priežasčių didelį susidomėjimą kritikams ir žiūrovams kelia naujausias Romano Polanskio darbas „The Ghost Writer“, taip pat dalyvaujantis pagrindinėje konkursinėje programoje. Režisieriui šiuo metu skirtas namų areštas jo vasarnamyje Šveicarijoje, į kino festivalį jis neatvyks.

Berlyno festivalyje bus parodyti ir keli Holivudo filmai – Martino Scorseses „The Shutter Island“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Leonardas di Caprio, ir kiti.

Jubiliejinio kino festivalio komisijai pirmininkauja režisierius Verneris Herzogas. Berlyno festivalis vyksta nuo vasario 11 iki 21 dienos. Festivalį baigs Yoji Yamados filmas „About Her Brother“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją