„Didžiausi „Bado žaidynių“ gerbėjai mus tiesiog užvertė prašymais bei pageidavimais, o taip pat ir labai išradingais pasiūlymais, kaip ši saga turėtų tęstis. Gavome net kostiumų eskizų, siužetinių vingių aprašymų, tad neabejojame, kad ši naujoji dalis yra itin laukiama“, - pranešime spaudai sako režisierius Francis Lawrence‘as.

Jis pabrėžia, jog kūrėjai tikrai atsižvelgė į kai kurias gerbėjų mintis, mat pasiūlymai buvo itin išradingi.

„Neabejoju, kad kai kas pamatys užuominas į tai, ką mums siuntė. Tai vienas iš puikiausių būdų komunikuoti su auditorija. Tai kiek pakoregavo mūsų turėtą viziją ir pridėjo filmui fantazijos. Būtent fantazija yra tai, į ką mes norime panardinti žiūrovus. Juk tikrą pasaulį patiriame kasdien, tad norisi bent kino salėje atsidurti ten, kur niekad nebuvai ir, tikriausiai, niekad nepabuvosi“, - įsitikinęs filmo kūrėjas.

Jau yra žinoma, jog „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“ pasakos ciniško ir klastingo prezidento Snou istoriją.

Penktasis „Bado žaidynių“ serijos filmas žiūrovą nukels į priešistorę – jei tiksliau, likus 64-iems metams iki pirmojo serijos filmo įvykių. Panemo sostinėje startuoja pasiruošimas jubiliejinėms, dešimtosioms „Bado žaidynėms“. Ciniškam ir žiauriam reginiui vadovauja žaidynių sumanytojai bei kūrėjai Kaska Haibotomas (aktorius Peteris Dinklage‘as) ir daktarė Volumnija Gaul (akt. Viola Davis).

Tuo tarpu kažkada garbingos, o dabar nusigyvenusios Snou giminės atstovas Koriolanas (akt. Tomas Blythas) pasiryžęs padaryti viską, kad susigrąžintų garbingą vardą ir deramą padėtį visuomenėje. Ambicingas jaunuolis tampa vienu iš žaidynių kuratorių, kuriam pavedama prižiūrėti maištingosios 12-os apskrities atstovę Liusę (akt. Rachel Zegler). Ji greitai atkreipia visų žiūrovų dėmesį netikėtu talentu.

Koriolanas, suvokęs, kad jo globotinė gali tapti ir jo paties bilietu į aukštesnį lygį, sutelkia visas jėgas, kad padėtų jai laimėti. Kuo baigsis kova, pamatysime filme „Bado žaidynės: sakmė apie strazdą ir gyvatę“ jau nuo lapkričio 17 dienos visuose Lietuvos kino teatruose.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją