Stebint socialiniais tinklais išplatintus kadrus susidaro įspūdis, kad apsaugos darbuotoja mėgina paraginti iš Dominikos kilusią aktorę Massiel Taveras kilti Festivalių ir kongresų rūmų laiptais, o aktorė, į tai reaguodama, bando atstumti nuo savęs apsaugininkę, rašoma portale „People“.

Platformoje X apviešintame vaizdo įraše matyti, kaip M. Taveras žengia raudonuoju kilimu. Aktorė vilki balta suknele su ilgau šleifu, ant kurio atspaustas didžiulis Jėzaus atvaizdas. Tada, kai šleifas visiškai išsiskleidė, apsaugos darbuotoja gestu parodė aktorei toliau judėti raudonuoju kilimu.

Aktorė ėmė kažką kalbėti už rankos ją suėmusiai ir laiptų link mėginančiai nukreipti apsaugos darbuotojai. Sustojusi ir išskleidusi suknelės šleifą aktorė stengėsi nustumti nuo savęs apsaugininkės ranką.

Vos M. Taveras pamojo publikai, prie jos ir vėl priėjo apsaugos darbuotoja ir kone stumtelėjo laiptų link. Aktorė ir vėl pabandė išsilaisvinti, be to, akivaizdžiai suirzusi kažką pasakė.

Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.

Apie įvykusį incidentą liudijantis vaizdo įrašas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po K. Rowland ir tos pačios apsaugininkės apsižodžiavimo prieš „Marcello Mio“ premjerą. Filmo „Mea Culpa“ žvaigždė (43 m.), duodama interviu „Associated Press“, paaiškino, dėl ko kilo konfliktas.

„Ta moteris žino, kas atsitiko. Aš taip pat žinau, kas atsitiko. Turiu savo ribas ir neleidžiu jų peržengti – štai ir viskas“, – sakė dainininkė.

„Kilimu ėjo ir kitos moterys, bet jos nebuvo tokios kaip aš, be to, ant jų nebuvo šaukiama, jos nebuvo stumdomos, joms nebuvo liepiama pasitraukti. Aš laikiausi savo pozicijos, o ji manė, kad turi laikytis savo, bet aš vis tiek stengiausi apsiginti“, – pridūrė K. Rowland.

Epizodas, apie kurį čia kalbama, taip pat pateko į vaizdo kamerų objektyvus. Iš įrašo matyti, kaip apsaugininkė rankos mostu bando paraginti K. Rowland lipti laiptais, o dainininkė atsigręždama kažką jai aiškina. K. Rowland lydėję asmenys pabandė įsikišti ir užglaistyti konfliktą, tačiau apsaugininkė atkakliai reikalavo paklusti jos nurodymui.

Praėjusią savaitę tais pačiai laiptais kopė visas būrys įžymybių, tarp kurių buvo Meryl Streep, Sebastianas Stanas, taip pat filmo „Furioza: pašėlusio Makso saga“ („Furiosa: A Mad Max Saga“) žvaigždės Chrisas Hemsworthas bei Elsa Pataky.