Televizijos, kino ir teatro aktorius, anksčiau kūręs ne tik spektaklius, bet ir didelio populiarumo susilaukusius televizijos serialus, tarp jų „Tobula kopija“, „Moterys meluoja geriau“ ir „Šviesoforas“, šį kartą savo talentą įdarbins režisuojant vaidybinį filmą, rašoma pranešime spaudai.

„Man yra 41 metai ir aš tik dabar debiutuoju kine, o tų debiutų kuo toliau, tuo būna mažiau. Šio labai laukiu drebančiomis rankomis ir kojomis, klausydamasis įvairiausių gandų, ko geriau nedaryti. Neabejoju, kad žmonės šitą filmą įsimylės taip, kaip mes esame įsimylėję savo darbą. Tačiau net ir po premjeros man dar daug reikės įrodinėti pasauliui, sau, aktoriams ir žiūrovams, kad esu geras režisierius“, - kalbėjo režisieriaus kėdę užėmęs A. Žiurauskas.

Kino, televizijos ir teatro gerbėjams A. Žiurauskas geriausiai žinomas iš tokių kino juostų, kaip „Zero 2“, „Redirected“, „Nepatyręs“, TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“, „Motina ir du sūnūs“. Rudenį kino ekranus pasieksianti romantinė komedija bus pirmas Andriaus režisuotas vaidybinis filmas.

Žinomas vyras prisipažįsta, kad tai didžiulis iššūkis: „Turėjau ir bemiegių naktų, ir visiškos baimės, siaubo akimirkų – ar imtis, ar nesiimti, juk tai toks iššūkis! Bet buvo ir milžiniško džiugesio susitikus su aktoriais ir visa komanda, o dar vėliau užplūdo gailestis, kad viskas eina į pabaigą.“

Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kuriamame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinį – paskutinio romantiko žemėje ir nelabai vykusio stand-up komiko Beno – vaidmenį atliks humoristas Justinas Jankevičius. Jo personažas desperatiškai bandys susigrąžinti didžiąją savo meilę. Kartu su humoristu šiame filme vaidmenis atliks aktoriai Dainius Kazlauskas, Elžbieta Latėnaitė, Emilija Latėnaitė, Ainis Storpirštis ir kiti.

A. Žiurauskas džiaugiasi, kad tenka dirbti su itin profesionalia kūrybine komanda, kuri jau spėjo tapti viena šeima: „Šiame filme aš debiutantas, o didžioji dalis kartu dirbančių žmonių puikiai atlieka savo darbą, yra savo darbo žinovai. Esu jiems visiems labai dėkingas. Man tik reikėjo jais pasitikėti ir juos išgirsti, nes jie turėjo įvairių patarimų. Norisi tikėti tuo, kad visi dirbdami jaučia tą darnios šeimos jausmą.“

Kino filmo režisierius komplimentų nešykšti ir J. Jankevičiui, kuris debiutuoja, kaip pagrindinio vaidmens aktorius. A. Žiurauskas pasiruošęs užtildyti visus skeptikus, kurie mano, jog Justinas negali vaidinti.

„Visi skeptikai, kurie galvoja, kad ką tas komikas ir laidų vedėjas gali suvaidinti – bus šoke. Šis komikas sukūrė tokį vaidmenį, kurio gali pavydėti dauguma profesionalų. Aišku, mes kiekvienu savo vaidmeniu turime įrodinėti, ar mes tam tinkami, bet aš galiu pasakyti, kad šiame filme Justinas buvo nuostabus“, - sakė A. Žiurauskas.

Paklaustas, ar smagu atsidurti kitoje filmavimo kameros pusėje, vaidinti ne pačiam, o nurodinėti kitiems, A. Žiurauskas tikino, kad režisieriaus statusu jis nesinaudoja.

„Man iš tiesų labai nepatinka nurodinėti, tą galėtų paliudyti visi aktoriai. Man patinka kurti kartu, man patinka su jais šnekėtis. Aš neslėpsiu, esu toks, kuris nori padaryti taip, kad kitiems žiūrint džiaugtųsi širdis“, - tikino aktorius ir režisierius.

Spalio 6 dieną kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, bandantį susigrąžinti didžiąją savo meilę, dainininke svajojančią tapti Atėnę. Filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės