Gegužės 20 dieną, jau šį šeštadienį, Vilniuje vyksiančios muzikos šventės metu renginių režisierė ir organizatorė Erika Purauskytė kartu su Marijumi Juroniu suorganizavo neeilinį įvykį – muzikos ir ledų festivalį „3000 ledų porcijų“, kurios tikslas yra padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šventės metu siekiama už aukas išdalinti 3000 ledų porcijų, kurios virs parama „Mamų unijos“ globojamiems vaikams.

Netruks ir muzikos – Muzikos ir ledų festivalio erdvėje vyks daugybė koncertų. „Strings of Earth Orchestra“ lyderis Mantas Meškerys inicijavo įspūdingo rekordo siekimą – kartu su Lietuvos muzikos atlikėjais jie planuoja daugiau nei dešimties valandų muzikinę improvizaciją! Jie savo rekordo siekia vardan Lietuvos vaikų teisės augti sveikiems.

Džiaugiamasi, kad prie kilnios misijos prisidėjo ir būrys žinomų veidų – ledus dalins ir scenoje „džemins“ labai skirtingi žymūs žmonės. Prie akcijos jungiasi legendinė laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė, Andrius Mamontovas, televizijoje dirbanti žurnalistė, laidų vedėja Rūta Lapė, Jessica Shy, socialinių tinklų žvaigždė Benas Lastauskas, atlikėja Eglė Jurgaitytė, žurnalistas Orijus Gasanovas ir daugelis kitų.

Ypatingą renginį organizuojanti Erika Purauskytė per ilgą darbo patirtį prisideda jau ne prie vienos gerumo akcijos, o pastarosios – itin skanios. Prieš metus sukėlusi tikrą gerumo audrą ir suorganizavusi akciją „Ateik barščių ir paremk Ukrainą“, E.Purauskytė įsitikinusi, kad šeštadienį ir vėl pavyks visus vilniečius bei miesto svečius užburti gerumo dvasia. Su tuo sutinka ir renginio sumanytojas, ledų industrijoje dirbantis Marijus Juronis, kuris atskleidžia, kad jau seniai norėjo įprasminti savo veiklą.

„Man visada yra svarbu, rūpi ir asmeniškai skauda matant socialiai pažeidžiamas grupes. Jau esu tame etape, kai norisi ne tik renginius organizuoti, bet ir padėti kitiems, atiduoti grąžą atgal“, – sako renginių organizatorė.

E.Purauskytė itin asmeniškai žino, kaip pasaulį keičia ištiesta gerumo ranka. „Kai buvau vaikas, visiškai iš svetimų žmonių sulaukiau pagalbos, paramos, kai to tikėjausi mažiausiai. Tad mano tikslas – padėti likimo nuskriaustiems žmonėms, kaip padeda ir kiti. Gi kiekvienas galime prisidėti kaip tik galim geriausiai, todėl aš darau tai, ką moku. Ir džiaugiuosi, didžiuojuosi galinti prisidėti, padaryti pasaulį geresniu bent kažkiek geresniu“, – atvirai kalba akcijos viena iš organizatorių.

„Mamų unija“ šiuo metu išgyvena nelengvus laikus, tad kiekvienas euras yra galimybė pakeisti vaiko ateitį, gyvenimą. Dvi dukras auginanti E.Purauskytė neslepia, kad jai, kaip mamai, visada plyšta širdis matant kenčiančius, skriaudžiamus, sunkumus patiriančius vaikus, ir sako: „Kiekviena mama pritars – tau nebėra svetimo vaiko“.

O staigmenų tądien išties netruks. Festivalio šeimų erdvėje susirinkusiųjų lauks ir puikios pramogos – „Elzos“ batutas“, įvairūs „Margo miško“ , žaidimai, vaikams bus piešiami veidukai, vyks Rami dailės terapija po atviru dangumi.
Visi, norintys prisidėti prie socialinės akcijos ir praleisti laiką gyvos muzikos fone, kviečiami į Pylimo g. 21B esantį skverą prie „Paviljono“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės