Praėjusį savaitgalį Zaraso saloje vykęs „Retro Beach Fest“ festivalis galėtų būti puikiu įkvėpimu filmų kūrėjams. Socialiniuose tinkluose paplitę vaizdo įrašai bei renginio svečių pasipiktinimas tebuvo tik maža dalis to, kas iš tiesų dėjosi liepos 14-15 dienomis vykusiame festivalyje.
© Facebook

Iki 29 eurų už bilietus mokėję festivalio dalyviai tikėjosi ant scenos išvysti mėgstamas 80-ųjų ir 90-ųjų žvaigždes, tačiau vietoje pasirodymų buvo priversti klausytis didžėjų leidžiamos muzikos, o šeštadienio naktį renginys nutrauktas policijos prašymo išsiskirstyti.

Renginio plakatas skelbė, kad festivalyje pasirodys net Verka Serduchka, tačiau ant scenos neva pasirodė akivaizdus apsišaukėlis, o tai paliudijo ir oficialiame Verkos Serduchkos feisbuko puslapyje atsiradęs pranešimas, kad atlikėjas Lietuvoje nerengė jokio pasirodymo.

Su DELFI susisiekė VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ atstovai, kurie paaiškino, kas iš tiesų vyko praėjusį savaitgalį.

Aurimas Kazulėnas, Aurimas Viburys bei Valentinas Špakovas pranešė, kad jie nėra nepavykusio renginio organizatoriai ar organizatorių atstovai Lietuvoje.

Pranešime spaudai teigiama, kad VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ atstovai tiesiog kreipėsi į tiesioginį renginio organizatorių latvius SIA „Sugar Media“ ir pasiūlė bendradarbiauti rengiant festivalį. Tiesa, bendradarbiavimas apsiėjo bilietų platinimo, ūkinės dalies koordinavimo, savanorių bei jų koordinavimo, VIP dalyvių maitinimo bei palapinių įgarsinimo, renginio logistikos tarpininkavimo bei papildomų atlikėjų pasirodymų organizavimo paslaugomis. Už pagrindinę programą VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ nebuvo atsakingi.

Penktadienį renginys prasidėjo gerokai vėliau, nes oficialių renginio organizatorių teigimu – atvykti vėlavo atlikėjai.

„Turint omeny, jog organizatoriai nemoka lietuvių kalbos, mūsų darbuotojų buvo paprašyta užlaikyti susirinkusius žiūrovus. Siekiant nesukelti nereikalingų kalbų, kartu bendradarbiaujant su Zarasų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatore, suderinome atlikėjos Evelinos pasirodymą. Vis dar „vėluojant“ pagrindiniams atlikėjams teko groti mūsų suderintam DJ Valdui.

Atvykus pirmam atlikėjui, kuris neatitiko renginio programos ir skelbimuose nebuvo viešintas, kilo įtarimas dėl renginio organizatorių kompetencijos. Vėliau pasirodė ir kiti atlikėjai. Renginys įsibėgėjo, bet toli gražu neatitiko skelbtos informacijos atlikėjų atžvilgiu, žiūrovai ėmė piktintis, tačiau penktadienis baigėsi be didesnių incidentų ir konfliktų“, – teigiama pranešime spaudai.

Šeštadienį dėl apmokėjimo su „Sugar Media“ atstovu Anatolijumi Karetinu susitikti lietuvių įmonės atstovams susitikti nepavyko, nes vyras skundėsi laiko stygiumi.

Atėjus vakarui, situacija ir vėl pasikartojo, tad renginys vėlavo.

„Atlikėjų nebuvo, teko skubotai surasti vietinį muzikantą – Simą. Gitara sugrojus Simui, pagrindinių atlikėjų vis dar nebuvo matyti ir teko groti DJ Valdui. Žmonės pradėjo kelti konfliktines situacijas, reikalaudami pasiaiškinimo dėl programos neatitikimo iš mūsų, nors mes buvome atsakingi tik už ūkinę renginio dalį.

Labiausiai nukentėjo mūsų darbuotojas Valentinas Špakovas – apsaugos darbuotojai buvo priversti saugoti jį nuo žiūrovų pasipiktinimo bei susidorojimo. Kiek vėliau prie apsaugos prisijungė ir policija. Dar vėliau pasirodė tie patys atlikėjai, kurie buvo ir liepos 14 dieną.

Renginio eigoje pasirodė apsišaukėliai atlikėjai, kurie sukėlė dar didesnį žiūrovų nepasitenkinimą ir pasipiktinimą. Latvių organizatorius taip ir nebepasirodė.

Antrą kartą pasirodžius „Bad Boys Blue“, buvo skubiai išvežami visi atlikėjai. Iš rengnio vietos pasišalino ir organizatoriaus draugas, kuris teigė, jog vyksta atvežti kitų atlikėjų. Siekiant išvengti galimo susidorojimo, mūsų įmonės darbuotojams taip pat teko pasišalinti“, – rašoma pranešime spaudai.

Nepasirodžius atlikėjams, patys „Nerk į muziką“ bei „Čilus“ atstovai ėmė ieškoti latvių organizatorių.

„Radus organizatoriaus draugą (vadybininką) prie svečių namų „Vijuandra“, mūsų darbuotojas Valentinas iškvietė policijos pareigūnus, kad jie užfiksuotų įkalčius, nes vadybininkas atsisakė su mumis bendrauti ir pasislėpė minėtuose svečių namuose. Iš svečių namų išėjus organizatoriaus vaikams, jie su visais bilietais ir įrodymais nuskubėjo į automobilį.

Atvykus policijos pareigūnams, jie paėmė nurodytų asmenų kontaktinius duomenis, paprašė atidaryti automobilio bagažinę. Mūsų darbuotojui Valentui bandant susisiekti su pagrindiniu organizatoriumi, jam buvo pareikšta, jog atsiradus kokioms nors problemoms jo vaikams – su Valentu bus susidorota.

Neturėdami teisės sustabtydi ar konfiskuoti daiktų, policijos pareigūnai buvo priversti juos paleisti. Dabar mums belieka kreiptis į teismą“, – rašė atstovai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Cirque Du Soleil“ užkulisiai Londone: spalvingas šou „Ovo" (2)

Galimybę gastroliuoti su „Cirque Du Soleil“ trupe 25-erių metų britų artistė ir choreografė...

Subjaurota savo noru: Amanda Lepore paliko be žado net visko mačiusius (65)

Ji – viena iš garsiausių Amerikos translyčių modelių, kurios nuotraukas spausdina tokie mados...

Karalienės, kurios buvo tikros keistuolės: nuo sunkiausių pamišimų iki prostitucijos (17)

Moterys nedažnai turėdavo valdžią. Didžiąją laiko dalį jų valdžia pasireikšdavo per įtaką...

Internautai dalijasi merginos priešmirtiniu laišku, kuriame ji atskleidė, kas turėtų būti svarbiausia kiekvienam (87)

Širdį virpinantis jaunos praėjusią savaitę mirusios moters laiškas virto internetine sensacija....

Kvies virtualiai patirti sovietų agresiją sausio 13-ąją: tai nebus malonūs pojūčiai (8)

Tu – žurnalistas su vaizdo kamera. Už lango 1991 m. sausio 13-osios naktis. Tau paskambina kolega...

Top naujienos

Iš JAV generolų – perspėjimai apie artėjantį karą: galimybė labai reali (1225)

Čia mano nauja uniforma. Taip „Sniego susitikimo“ konferencijoje prisistatė kostiumu vilkintis...

Išlindo nesąžiningų darbdavių naudojama schema – dalis algų mažesnės (176)

Kai kurie vaikus auginantys darbuotojai gali net neįtarti, kad „ant popieriaus“ uždirba mažiau...

Skvernelis: nesmagu girdėti interpretacijas dėl žiniasklaidos laisvės ribojimo (53)

Nuomonė, kad parlamentinė tyrimų komisija dėl LRT yra kraštutinė priemonė, nesikeičia, nes...

Vilniaus oro uosto darbuotoja paaiškino, kodėl pigių skrydžių bendrovių keleiviai lėktuvo turi laukti ant laiptų (8)

Vilniaus oro uostas ne vienam tautiečiui jau tapo įprasta kelionės pradžios ar pabaigos vieta....

Eglė Mauricė. Nuo vasario 1 d. didėja alimentai (20)

Kiekvienais metais, vasario 1 d., reikia indeksuoti teismo priteistas sumas, kurios mokamos kaip...

Orai: atkeliaujančios permainos kels tikrą chaosą (47)

Artimiausiomis dienomis šaltis palaipsniui silpnės. Antradienį tik vietomis, o trečiadienį jau...

Sukritikavo gydytojų protestą: Lietuvoje vertinami tik geriausi? (12)

Praūžusi gydytojų protestų audra nudraskė paskutinius skiautų likučius, dengusius ir dar šiek...

Vanagaitės santykiai su Zuroffu išbandymų neatlaikė (568)

Išsiskyrė rašytojos, viešųjų ryšių specialistės Rūtos Vanagaitės ir pikčiausiu nacių...

Victoria Beckham sulaukė itin aštrios kritikos dėl naujos kolekcijos: skandalo sūkuryje - lietuvė Giedrė Dukauskaitė (4)

Mados dizainerė Victoria Beckham tapo aršios kritikos socialiniuose tinkluose taikiniu, nes savo...

Prienų „Golden State Warriors“: LaVaras nori itin greito „Vytauto“ žaidimo ir LKL (32)

„Žaidžiame kaip „Golden State Warriors“, gynybą pamiršę, bet laimi tie, kurie įmeta...