Skaičiuojama, kad, norėdamas atrodyti kaip ne šios planetos gyventojas, jis išleido per 29 tūkst. svarų, ir tikina, kad vienaip ar kitaip keista net 98 proc. jo kūno. O dabar brazilas ryžosi atsikratyti vieno rodomojo piršto.

„Ryžausi pokyčiui, kokio pasaulyje dar nebuvo. Aktyviai domėjausi, ką dar galėčiau padaryti su savo kūnu, kas dar niekam nebuvo daryta. Neseniai vieną plaštaką paverčiau panašia į žnyples, padalinau į dvi dalis, tad pamaniau, kodėl gi kažko įdomaus nepasidarius ir su antra. Norėjau kiek kitokio formato, bet kad vis tiek primintų ateivio ranką. Norėjau, kad atrodytų natūraliai, tarsi toks ir būčiau gimęs“, – sako San Paule, Brazilijoje, gyvenantis Marcelo.


Net 1500 tatuiruočių turintis Marcelo teigia, kad operacijai buvo ruoštasi net dvi savaites, ir jis labai patenkintas precizišku chirurgo darbu. Procesas buvo sklandus ir greitai, patirtą skausmą jis vertina šešiais balais iš dešimties, tačiau pripažįsta, kad pirmosios penkios dienos buvo skausmingos ir gana sunkios.


Dabar, kai ranka po operacijos jau praktiškai sugijo, jis pratinasi prie naujos galūnės: „Dabar pratinuosi prie naujos rankos, bandau išmokti ja naudotis. Tikiu, kad ir toliau darysiu viską kaip ir anksčiau: galėsiu rašyti, daryti tatuiruotes ir groti smuiku. Mano ranką matę žmonės sako, kad atrodo įdomiai, tačiau pripažįsta, kad patys tokiam dalykui nesiryžtų. Esu laimingas dėl priimto sprendimo. Džiaugiuosi, kad šeima nebandė manęs atkalbėti, nes supranta, kokių tikslų siekiu“.

Marcelo, kuris turi du vaikus – dešimties Aleffą Ryaną ir dvidešimties dukrą Hilary Beatriz bei ketverių metų anūką – sako, kad operacija jam nekainavo nė cento. Anksčiau unikalios išvaizdos vyras yra sakęs, kad iš aplinkos sulaukia daugiausia palankių reakcijų.


„Taip, visur, kur beeičiau, sulaukiu dėmesio. Žmonėms smalsu, ar viskas, ką jie mato, yra tikra. Jie mane fotografuoja ir filmuoja. Aplinkiniams savo išvaizda kuriu šventę“, – savo misiją įvardija brazilas.
Žmonės dažnai teiraujasi, ar Marcelo turimos akių obuolių tatuiruotės buvo pats skausmingiausias jo pokytis, bet vyras paneigia šį faktą ir sako, kad skausmingiausia procedūra buvo ausų dažymas žaliai ir juodai: „Kai buvo atliekama procedūra, neskaudėjo, nes veikė nuskausminimas, bet jam pasibaigus kelios dienos buvo siaubingos“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės