Naujajame Džersyje gyvenanti N. Exotika pas plastikos chirurgus lankosi daugiau nei 20 metų, kad įgyvendintų savo svajonę, informuoja dailystar.co.uk.

Jai buvo atlikta įvairiausių procedūrų: krūtų didinimas, nosies dailinimas, riebalų nusiurbimas, nesėkmingų plastinių operacijų korekcijos... Taip pat ji mokėsi pakeisti balsą. Ir viskas tam, kad atrodytų kaip barbė.

„Išleidau daugiau nei milijoną eurų, kad paversčiau savo kūną plastinės chirurgijos šedevru, – anksčiau gyrėsi ji. – Pasirinkau barbės įvaizdį, nes šia lėle žaviuosi nuo pat mažų dienų. Nemažai žmonių žiūri į mane ir klausia: „Kuo ji ypatinga, išskirtinė? Nes išleido milijoną veido ir kūno dailinimo operacijoms?“ Taip, bet tai dar ne viskas.“

N. Exotika labai rūpinasi savo išvaizda. Pavyzdžiui, kiekvieną dieną dvi su puse valandos šukuojasi ir dažosi. Kai buvo vyras vardu Jasonas Torresas, mokykloje sulaukdavo patyčių dėl ekstravagantiško stiliaus ir saviraiškos.

Būdamas vos dvejų metų amžiaus, J. Torresas suprato, kad yra kitoks nei visi, nes jam patiko dažytis ir lakuotis nagus. Taip pat jis susižavėjo lėle barbe ir populiariosios muzikos žvaigžde Madonna bei jautėsi lyg ne savo kūne.

„Vaikystėje suvokiau, kad man kažkas negerai. Vis pasisavindavau savo pusseserės barbes, kurias mano mama rasdavo po mano lova, – atskleidė N. Exotika. – Lyties keitimo procesas buvo nelengvas, pirmiausia turėjau baigti vidurinę mokyklą. Daug žmonių mane įžeidinėdavo.“

„Tačiau po operacijos jaučiausi puikiai. Man labai palengvėjo, nes pagaliau radau savo tapatybę,“ – pridūrė ji.

Tiesa, iki šiol pasitaiko interneto naudotojų, užduodančių nepadorių klausimų apie jos genitalijas, tačiau tokius asmenis N. Exotika tiesiog užblokuoja.

„Vieniems žmonėms aš panaši į barbę, kitiems – į pabaisą. Kiekvienam savo. Man svarbiausia – kaip atrodau veidrodyje, – pareiškė translytė moteris. – Taip, taip, daugybė žmonių sako, kad aš plastikinė, bet žinote ką: plastikas – fantastika.“

N. Exotika neslėpė norinti rasti gyvąjį Keną ir sukurti šeimą. „Greitai įsigysiu rožinį BMW automobilį nudengiamu stogu, kad sustiprinčiau barbės įvaizdį, o tada ieškosiu į Keną panašaus gražuoliuko, – 2017 m. pareiškė ji. – Vis dar optimistiškai žiūriu į asmeninį gyvenimą ir tikiuosi vieną dieną rasti savo išrinktąjį. Man reikia aukšto, labai patrauklaus ir raumeningo heteroseksualus vyro. Man patinka tatuiruotės ir į lėlę Keną panašūs gražuoliai.“

Tada ji net negalėjo pagalvoti, kad būsimasis sužadėtinis visai šalia. 2022 m. rugpjūčio mėnesį savo milijonui sekėjų instagrame ji atskleidė, kad pagaliau susižadėjo. Įdomu tai, jog jai vėl pasipiršo vyras, už kurio planavo ištekėti prieš 17 metų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės