27 m. transseksualė iš Aliaskos dabar gyvena Los Andžele. Keisdama išvaizdą, ji išleido 200 tūkst. svarų plastinėms operacijoms ir kosmetinėms procedūroms. Tiesa, išlaidos atsipirko – dabar iš savo erotinio turinio ir burleskos teatro ji per metus uždirba apie 60 tūkst. svarų.

Blondinė atskleidė kai kurias neeilinės savo biografijos detales: „Užaugau griežtoje katalikų šeimoje, visą vaikystę mane kankino kaltė dėl seksualinio identiteto, – pasakojo Lexo, kurios tikras vardas ir pavardė – Alexandrea Bretz. – Gimiau vyriškos lyties, tačiau jau nuo šešerių metų jaučiau, kad turėčiau būti mergaitė. Man patiko rengtis dailiais drabužiais, apsiauti aukštakulnius, pasidažyti, dažnai savo draugus versdavau persirengti.“

Lexi Lucks

Ankstyvoje jaunystėje Lexi tapo vaikinu modeliu ir aktoriumi, bet po kiek laiko pajuto, kad eina ne savo keliu: „Ėmiau jausti, kad mano vaidinamas tradicinio vyro personažas nėra autentiškas, spaudimas įtikti kitiems kėlė emocinį stresą. <...> Dabar, kai nebeslepiu savo moters identiteto, galiu kur kas įtaigiau tyrinėti naujas kryptis vaidybos srityje.“

2015 m. prasidėjo Lexi transformacijos. Ji ištvėrė devynias skausmingas operacijas – krūtų formavimo, nosies koregavimo, smakro ir skruostų lazerio procedūras, kad nebeaugtų barzda ir kt. Po balso stygų operacijos, siekiant padaryti balsą moteriškesnį, Lexi patyrė sunkių komplikacijų ir praktiškai negalėjo kalbėti. Dėl to teko atšaukti dalyvavimą grožio konkurse „Mis Kalifornija“, kuriam ruošėsi ne vienus metus.

Tiesa, Lexi nepasidavė ir dalyvavo 2022 m. grožio konkurse – tai buvo svarus laimėjimas transseksualiai moteriai.

„Paėmiau daug paskolų, buvau skolinga šimtus tūkstančių dolerių, kad galėčiau sumokėti už savo plastines operacijas. Pandemijos metu padėtis pasidarė dar sunkesnė, man teko paskelbti asmeninį bankrotą.“

Lexi Lucks

Dabar Lexi grąžinusi visas skolas už medicinos paslaugas, jos finansinė padėtis stabili, beliko atlikti lyties keitimo operaciją. Ji teigia, jog „tikrai norėtų gimdyti ir būtų ištekėjusi, jei turėtų moterišką makštį. Tikrai turiu narcizišką norą turėti vaiką, na bet tikros meilės atveju rastume išeitį – įsivaikintume ar kreiptumėmės į surogatinę motiną. Ironiška, kad mano buvęs vaikinas savo priešmirtiniu noru padėjo man išbristi iš finansinės duobės.“

Lexi partneris (kuriam buvo kiek daugiau nei 80 m.) patarė jai publikuoti internete erotinio turinio nuotraukas ir tokiu būdu užsidirbti pinigų. „Jis išvyko į ligoninę Malibu ir paliko mane. Neturėjau iš ko net nuomos susimokėti. Paskutiniai jo žodžiai buvo: „OnlyFans [erotinio turinio svetainė suaugusiesiems]. Taip viskas ir prasidėjo.“

Tuo metu Lexi studijavo, tačiau jai buvo sunku apsispręsti, ji kelis kartus keitė bakalauro studijų profilį – rinkosi žurnalistiką, vėliau architektūrą, verslo vadybą, šokius, kol galiausiai nusprendė įkurti burleskos trupę.

Visada jautusi potraukį pramogų sričiai, Lexi įkūrė teatrą, kuriame vaidino transseksualūs aktoriai, čia jie nesijautė diskriminuojami ir galėjo atskleisti savo talentus.

Lexi Lucks

Pasak Lexi, burleskos trupė įkvepia visą transseksualų bendruomenę. Trupė plečiasi, rengia pasirodymus visoje Kalifornijos valstijoje.

Šiuo metu partnerio neturinti Lexi per metus uždirba apie 60 tūkst. svarų. Socialiniuose tinkluose ji kuria turinį, kuriame įkūnija įvairius vaizdo žaidimų personažus, „OnlyFans“ prenumeratoriams pristato savo transseksualią asmenybę veikiau kaip fantazijos kūrinį – „dėl galimos rizikos“ saugumui.

Lexi teigė: „Visuomenėje gaji transseksualių moterų stigma, klesti propaganda ir efektyviai kultyvuojama nuostata, kad vyrams norisi tabu ir pan., ypač pasaulyje, kuriame jie gali lengvai įgyvendinti troškimus savo rankomis ir su trupučiu losjono. Asmeniškai aš esu turėjusi labiau įsipareigoti norėjusių vyresnių turtingų vyrų (angl. sugar daddy).

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)