Šio čempionato išskirtinumas – tai puošyba Swarovski elementais. Visose čempionato rungtyse vyravo kristalų inkrustacija.

„Tai – menas sukurti meną, – po renginio pranešime spaudai sakė viena organizatorių, UAB „Grožio aljansas“ atstovė Jūratė Labanauskienė. – Tai galimybė atrasti ir iškelti į viešumą meistrus, pasižyminčius išskirtiniu meniniu potencialu ir kūrybingumu. Šio renginio organizatorių devizas: „Jei svajoji – tai gali ir įgyvendinti“.

Renginio metu savo svajones įgyvendino ir papuošalų kūrėja, vilnietė S. Brazdžionytė. Jai čempionato metu itin sekėsi – žinoma moteris pelnė net du aukso medalius už kūrybingumą.

Pasak renginio organizatorės, UAB „Ciklanta“ atstovės Jelenos Bankauskienės, Swarovski – tai ivairių formų, dydžių ir spalvų, ypatingo blizgesio kristalai. „Regis, tiek metų matai juos kiekvieną dieną ir vistiek jie – begalo gražūs, visada traukiantys akį. Šie kristalai užburia daugybę moterų“, – net neabejoja J. Bankauskienė.

Tarptautinei komisijai teko užduotis išrinkti ir pripažinti geriausius Swarovski inkrustavimo specialistus saloninio nagų dizaino, 3D iškiliojo tematinio dizaino ir kūno puošybos meno (body art) srityse. Renginyje teisėjavo pasaulyje pripažintų teisėjų komanda – Marian Newman, Tracey Lee, Hazel Dixon, Natalja Kiampo, Victoria Prichodko, Natalija Sazonova, Natalja Makarčiuk prie kurios prisijungė ir lietuviai – Liudmila Ivanova ir Karolis Murauskas.

„Kaip komisijos narys, stengiausi išrinkti tuos meistrus, kurių darbai pasižymėjo išbaigtumu, profesionalumu, originalumu. Mane patį visada žavėjo Swarovski kristalai, nes jie yra prabangūs ir itin žėri. O viskas, kas blizga, mane traukia it magnetas. Aš kaip šarka”, – po renginio šypsodamasis sakė K. Murauskas.

Plaukų meistras teigė, kad ypatingoms progoms, ypač vestuvėms, savo klientes dažnai puošiantis tiaromis, segtukais, nusagstytais būtent Swarovski kristalais.

Renginio akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės