Brazilė Maria Eduardo Dias santykius su savo vaiko tėvu užmezgė būdama vos 16-os (vyrui tada buvo 57-eri), skelbia dailymail.co.uk.

Kampina Grandėje gyvenanti pora augina dukrą Marią Alice, kuri gimė 2021 m. 63-ejų metų amžiaus radijo didžėjui Nixonui Mottai buvo atlikta vazektomijos atstatymo procedūra. M. E. Dias sako „nesuprantanti“, kodėl jos „nuostabi ir palaiminta“ šeima sulaukė „nepagarbos“, kai ji paskelbė „TikTok“ vaizdo įrašą, kuriame pranešė apie vestuves su didžėjumi.

„Tikėjausi, kad videoklipas išpopuliarės, bet dėl teigiamų reakcijų. Maniau, kad žmonės jį peržiūrės ir pagalvos: „kokia graži meilės istorija“, bet nutiko priešingai“, – vietos naujienų agentūrai „Paraiba“ guodėsi ji.


M. E. Dias ir jos sutuoktinis atsikirto „troliams“: „Lengva smerkti, kai nežinai tiesos. Esame labai laimingi, sukūrėme nuostabią ir palaimintą šeimą. Niekas neturi teisės su mumis elgtis nepagarbiai. Tegyvuoja meilė! Mylėkite vieni kitus! Liaukitės kurstę neapykantą laisvų žmonių atžvilgiu.“

N. Motta pridūrė: „Tegyvuoja mūsų meilė! Myliu tave, mano princese. Šie komentarai mums nė motais. Kartu išgyvenome sunkesnių akimirkų. Tu visada buvai šalia, padėjai viską ištverti ir suteikei jėgų nugalėti!“

„Nesu turtingas. Daugelis žmonių sako, kad tikriausiai esu ir kad ji nori finansinio stabilumo. Bet ji niekada nesidomėjo mano finansine padėtimi“, – nurodė jis.


Slaugą studijuojančios brazilės paskelbtas videoklipas, kurį ji paskui pašalino, buvo peržiūrėtas daugiau nei 10 mln. kartų ir sulaukė tūkstančių piktų komentarų.

„Tai labai trikdo dėl daugybės priežasčių“, – parašė viena moteris.

„Nėra termino, normalizuojančio tokius santykius“, – pridūrė kita.

„Būdama 16-os? Štai kas nutinka, kai visuomenė pradeda atlaidžiau žiūrėti į pedofilus. Ne, seniui draugauti su šešiolikmete nėra normalu“, – pastebėjo trečia naudotoja.

Įsimylėjėliai susipažino 2015 m., kai N. Motta dirbo fotografu. M. E. Dias jam parašė žinutę feisbuke ir paprašė leidimo paskelbti jo padarytas atlikėjų nuotraukas gerbėjų klubų svetainėse, kurias tuo metu prižiūrėjo. Ilgainiui jiedu susibičiuliavo ir pradėjo susitikinėti restoranuose, eiti į kiną. Vieną dieną M. E. Dias suprato, kad „įsimylėjo“ N. Mottą, ir svajojo jį pabučiuoti.

Poros santykiams nuo pat pradžių nepritarė nei šeimos nariai, nei bičiuliai. Tiesa, įtampa truputį sumažėjo po to, kai 2018 m. N. Mottai netikėtai buvo diagnozuotas žarnyno vėžys, tačiau M. E. Dias jo nepaliko.

Brazilės teigimu, jos vyras yra didžiulė paspirtis gyvenime. Susipažinus su juo, pagerėjo jos nuotaika, pavyko nutraukti vaistų nuo depresijos vartojimą (už tai M. E. Dias šeima jam yra dėkinga).
23-ejų metų amžiaus moteris pareiškė, kad jos sutuoktinis yra „supertėtis“, padėjęs jai nėštumo metu. Jis netgi perkirpo naujagimės virkštelę.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės