Karolina šiuo metu yra paskutinio kurso studentė Istituto Marangoni universitete Milane, kurį yra baigę tokie dizaineriai kaip D. Dolce ir S. Gabbana, F. Moschino, C. Klein. Mergina studijuoja madingojo įvaizdžio formavimą ir pati svajoja kurti, kad žmonės, pamatę jos kūrybą, žinotų – tai Karolina!

– Esu lakios fantazijos, svajoklė, norėčiau per kūrybą ir madą rasti ir atskleisti save. Taip pat padėti kitiems pajusti save, savitą stilių, noriu puošti žmones. Savo viziją matau Lietuvoje. Italijos mada labai įvairi ir mišri, Milane gyvena drąsūs žmonės. Jie mėgsta išryškėti minioje. Galima tiesiog sėdėti, gerti kavą ir stebėti žmones, tarsi nužengusius nuo podiumo – nesvarbu, ar tau 16, ar 50 metų. Tai ypač žavi ir įkvepia mane! Dievinu estetiką, noriu, kad žmonės būtų gražūs ir laimingi, o juos tokiais galima padaryti atskleidžiant jų savitą stilių.

- Kokie drabužiai dominuoja spintoje?

– Mano spinta yra mano nuotaika – galima rasti visko, juk aš – moteris! Nuo vaikiško, barbiško, saldaus, rožinio, mergaitiško stiliaus drabužių ir blizgių aksesuarų iki reperiškų, didelių džinsų, apkritusių berniukiško stiliaus drabužių. Kartais renkuosi tamsesnius atspalvius, nėrinius, juodą spalvą, gotiką, o kartais hipiškus marškinukus, romantišką, gėlėtą ilgą suknelę. Renginiams renkuosi klasikines sukneles. Jei gera nuotaika, nesijaudinu dėl to, kas ką pagalvos, apsirengiu taip, kaip tuo metu jaučiuosi! Mėgstu derinti įvairius prekės ženklus, juos miksuoti.

- Mėgstamiausia spalva?

– Rožinė visada išliks mano širdyje, tačiau kuo toliau, tuo labiau mane užkariauja tamsios spalvos. Tamsiai žalia, juoda, bordo. Bet visada seks mane vaikiškas rožinis stilius (juokiasi).

- Pagrindinis stiliaus akcentas?

– Pasitikėjimas savimi. Daugiausia komplimentų sulaukiu tada, kai tikiu savimi ir nesvarbu, ką tada būnu apsirengusi – ar apkritusį džemperį, ar klasikinę suknelę. Svarbiausia pasitikėti savimi!

- Mėgstamiausias aksesuaras?

– Visada su manimi mano mylimiausias žiedas, kurį tėtis padovanojo mamai, kai aš gimiau, o mama jį atidavė man, tai brangiausia, ką turiu. Taip pat labai svarbi mano įvaizdžio detalė – visada išpuoselėti plaukai! Galiu nepasidažyti, išeiti bet kaip apsirengusi, bet plaukai visada turi būti sutvarkyti.

- Didžiausias stiliaus įkvėpimas

– Labiausiai mane nuo mažumės įkvepia mano mama. Kai pradėjau domėtis mada ir panirau į profesionaliosios mados pasaulį, jutau didelį įkvėpimą ir norą eiti tuo keliu. Stebiu mados pasirodymus ir atrandu kažką, kas labiausiai patinka ir suteikia daugiausia polėkio bei inspiracijos.

- Didžiausia motyvacija

- Labiausiai mane motyvuoja mano sekėjai. Nes suprantu, kad jiems tikrai įdomu mano nuomonė. Visada smagu patarti merginoms, ką rengtis, kokią kosmetiką naudoti. Džiaugiuosi ir jaučiuosi reikalinga, kai merginos manimi domisi ir klausia patarimo. Sekėjai mane įkvepia judėti į priekį, ieškoti stiliaus idėjų, sekti tendencijas, nuolatos veikti ir tobulėti. Tai, be abejo, labai padeda pasitikėti savimi ir drąsiai priimti sprendimus bei greitai rasti jėgų atsistoti suklupus. Dabar džiaugiuosi gyvenimu, juo dalinuosi su sekėjais „Instagram“ socialiniame tinkle!

- Batai?

- Sportbačiai, spalvoti.

- Rankinė?

- Mažytės delninės arba stilingos kuprinės.

- Aksesuarai?

- Maži auskarai, 4 tatuiruotės.

- Suknelė ar kelnės?

- Vasarą suknelės, o atšalus orui – kelnės. Odinės tamprės!

- Mėgstamiausias derinys žiemai?

- „Didelis“ megztinis ir odinės tamprės.

- Darbas ir lūkesčiai ?


– Visada smagiausia pamatyti rezultatą! Kartais, atrodo, niekas nepavyksta, verkšleni, kad tiek daug vargai, bet svarbu susitelkti į darbą ir tada – ragauji savo darbo vaisius, kurie yra verti tų kančios kelių, nes jais eidama įgaunu vis daugiau patirties ir kopiu į svajonę.

Karolina dar nėra tikra, kas yra tai, ko ji iš tiesų norėtų. Drąsių žmonių ir drąsių jų sprendimų apsupta Milane, ji svajoja grįžti ir skleisti grožį tėvynėje. Mados pasaulis platus ir atviras visiems, todėl savo ateitį planuojanti Lietuvoje mergina puse lūpų užsimena apie savo prekės ženklą ar parduotuvę.

Svarbiausia jai – kurti grožį ir dalytis juo su kitais.

Fotosesijos akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją