JAV gyvenantys Emma ir Mitchellas Milleriai surengė vakarėlį, per kurį artimiesiems ir draugams ketino atskleisti būsimo savo vaiko lytį.

Džiaugsmingai nusiteikę būsimi tėvai sustojo priešais milžinišką žodį BABY (kūdikis), apraišiotą rausvais ir žydrais balionais. Abiejų rankose – konfeti petardos. Pora pradėjo skaičiuoti atbuline tvarka: „Trys, du...“

Kai jiedu ištarė „vienas“, kažkas suriko: „Palaukite!“ Bet Mitchellas iššovė savo petardą, o Emma – ne. Tiksliau, iššovė, tačiau sekundės dalele vėliau.

Būsima mamytė suvis nebuvo patenkinta sutuoktinio nekantrumu: ji tuojau pat jį užsipuolė, net sviedė į jį savo petardą. Kaip rašo „Daily Mail“, tas epizodas, lygiai kaip bet kuris kitas svarbus žmogaus gyvenimo epizodas, žinoma, buvo nufilmuotas, ir, žinoma, tapo virusiniu platformoje „TikTok“.


Filmuotoje medžiagoje girdėti, kaip įtūžusi Emma surinka: „Kodėl iššovei?“ ir ryžtingai nueina į šalį.
Mitchellas, savo ruožtu, lieka stovėti akivaizdžiai suglumęs: jis kuo nuoširdžiausiai nesupranta, ką padarė ne taip.

Socialiniame tinkle paviešintam aštuonių sekundžių trukmės vaizdo įrašui Emma sumanė štai tokią antraštę: „Taip būna, kai vyras suklysta per lyties atskleidimo vakarėlį, o besilaukiančios žmonos hormonai sukyla visų susirinkusiųjų akivaizdoje“.

Per trejetą dieną vaizdo klipas buvo peržiūrėtas net 5,8 mln. kartų. Daugelis komentatorių su užmoju aiškino, kad kaltas čia visai ne Mitchellas, o žmogus, sušukęs „Palaukite!“

Daugelis moterų pripažino, kad ir pačios tokioje situacijoje, ko gero, būtų pasielgusios kaip Emma. Vis dėlto radosi ir tokių, kurie kritikavo moterį už tokį vaikišką užsiožiavimą. Pati Emma, pamačiusi, kaip „konflikto“ scena atrodė iš šono, vien juokėsi ir tikrai nebepyko.

Štai keletas vaizdo įrašą peržiūrėjusių moterų komentarų:

„Aš tikrai esu tavo pusėje. Be jokių išlygų, nes tai yra nėštumas... Aišku, kaltinu žmogų, sušukusį „Palaukite!“

„Aš būčiau pasielgusi lygiai taip pat.“

„Vargšas vyrukas tiesiog buvo susijaudinęs, tačiau tai nesvarbu.“

„Kartais hormonai paima viršų, bet esu įsitikinusi, kad jisai nesupyko.“

O štai Mitchello gynėjų balsas:

„Bėk kuo toliau, vaikine.“

„Jis nusipelno kažko geresnio.“

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją