Jauna moteris sukėlė pasipiktinimą, kai prisipažino, kad per patį pirmąjį pasimatymą ji prašo vyrų parodyti savo banko sąskaitos informaciją, rašo dailystar.co.uk.

Tačiau 31 metų S. Franklyn neigia esanti „barakuda“, nes pati nesiskundžia nei sėkme, nei turtais.

Banke gulintys pinigai yra vienas iš dviejų rodiklių, kuriuos turi atitikti potencialūs jos gerbėjai, kad įrodytų, jog yra tokio paties lygio, kaip ir ji.


Kalbėdama per savo tinklalaidę su svečiu Leo Skepi, ji prisipažino, kad neseniai per vieną pasimatymą ji pareikalavo, kad vyrukas atidarytų savo internetinės bankininkystės puslapį. Tuomet ji pasidarė jo sąskaitos ekrano nuotraukas ir persiuntė jas sau.

„Nemanau, kad per pirmąjį pasimatymą yra keista paprašyti tokios informacijos“, – tvirtino ji.

„Aš nejuokauju, – tikino Sofia. – Paskutinių trijų vaikinų, su kuriais susitikinėjau, jau per pirmąjį pasimatymą paprašiau parodyti savo banko sąskaitos informaciją“.


Ji sako, kad jai svarbu būti tikrai, jog tas asmuo, su kuriuo ji susitikinėja, turi pakankamai pinigų.

„Noriu susitikinėti tik su turtingu vyruku, turinčiu pinigų“, – aiškino ji savo tinklalaidėje „Sofia with an F“.

Norėdama išvengti neigiamos reakcijos, Sofia greitai pridūrė: „Aš visiškai palaikau jaunas merginas visame pasaulyje, kurios susitikinėja dėl pinigų, bet... Aš turiu darbą, mane lydi sėkmė, todėl manau, kad turiu visas suš****s teises paklausti: „Ei, ar mes esame to paties lygmens, ar aš veltui švaistau savo laiką?“.


Komentatorių tokie Sofios reikalavimai nesužavėjo. Vienas iš jų apkaltino Sofią turint „problemų dėl teisių“, o kitas tiesiog pareiškė, kad prašymas parodyti banko sąskaitos informaciją iš karto yra „raudona vėliavėlė“.

„Jeigu ji taip prisirišusi prie pinigų, bet turi prašyti juos parodyti, vadinasi, ji jau žvejoja ne tose eketėse“, – teigė X vartotojas Samas Parkeris.

Kitas komentatorius socialiniame tinkle, kuris anksčiau vadinosi „Twitter“, pažymėjo, kad Sofia atrodo kaip turtingų vyrų medžiotoja.

Kažkas kitas pajuokavo, kad Sofia gali būti slaptoji mokesčių inspekcijos agentė.


Tačiau Sofia tvirtina, kad jos finansiniai „patikrinimai“ yra paremti tvirta logika, ypač jei vyras yra „žemesnis nei 180 cm“.

Ji sakė: „Aš taip darau, o jei jie man neparodo savo sąskaitos, vis tiek einu ir į antrą, ir į trečią pasimatymą, bet tam tikru momentu aš turiu tai žinoti. Daugelis žmonių mano, kad taip elgtis yra tiesiog beprotiška“.

„Bet aš nemanau, kad tai beprotiška. Man 30 metų, ir aš tikrai nesistengiu tiesiog vaikščioti į pasimatymus ir su visais d*****is. Vyrukas, su kuriuo būsiu, man net nebūtina už jo ištekėti“.

„Aš tiesiog noriu, kad jis mane apvaisintų“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)