Prieš kelias savaites oro uosto Konferencijų centre įvyko pirmoji vestuvių ceremonija. Sandra ir Kasparas artimuosius bei bičiulius pakvietė į savo meilės šventę, po kurios jiedu sudalyvavo ir romantiškoje ekskursijoje.

Vilniaus oro uosto darbuotojai neabejoja, kad ši romantikos ir daug pakilių emocijų turėjusi ceremonija taps puikiu startu asmeninių švenčių organizavimui ateityje.

„Norėjome netradicinės, išskirtinės vietos, būtent tokią mums suteikė Vilniaus oro uosto Konferencijų centras. Norėjome, jog šis momentas būtų įsimintinas tiek mums, tiek mūsų svečiams. Mums santuoka yra tarsi naujos kelionės pradžia, kuri tęsiasi iki debesų“, – Delfi šiltai pasakojo jaunavedžiai.

Pasiteiravus, ar daug pastangų reikalavo suorganizuoti tokią šventę, pora neslėpė, kad iššūkių buvo, tačiau su jais susitvarkyti padėjo oro uosto darbuotojai.

„Kadangi, šventę organizavome patys, pastangų įdėjome nemažai. Tačiau su tokiais partneriais kaip Beatričė Paškevičiūtė (LTOU pardavimo vadovė) viskas pavyko sklandžiai ir be didesnių rūpesčių. Beatričė pati siūlė idėjas ir maksimaliai stengėsi išpildyti viską iki smulkmenų – nuo svečių automobilių parkavimo iki ekskursijos po oro uostą“, – tikino pora.

Jaunieji savo šventei pasirinko industrinę su lengvu boho prieskoniu temą.

„Šventėje norėjome lengvumo, todėl jos neapkrovėme šventine atributika – vieta ir atsiveriantis vaizdas į lėktuvų peroną buvo geriausias šventės dekoras. Taip pat, tęsiantis ekstremaliai situacijai dėl koronaviruso, ieškojome didesnės erdvės, kuri nepriklausytų nuo oro sąlygų“, – aiškino pašnekovai.

Vienas iš svarbiausių ceremonijos elementų jauniesiems buvo gera nuotaika.

„Ir tai pavyko 100 procentų! Tiek mes, tiek šventės svečiai braukė džiaugsmo bei juoko ašaras. Šventė prabėgo labai greit, tad prisiminimai grįžta pamažu. Nepaisant to, jaučiame, jog viskas praėjo puikiai“, – geromis emocijos iki šiol trykšta pora.

Originaliais sprendimais vienas kitą stebinantys Sandra ir Kasparas savo sumanymu tuoktis oro uoste artimųjų ar bičiulių per daug nešokiravo.

„Priešingai – maloniai juos nustebinome. Buvo klausimų ar teks atlikti oro uosto patikrą, bet to daryti patenkant į konferencijų salę nereikia. Buvo ir nerimavusių, ar po ceremonijos neišskrisime, palikę svečius vienus“, – šyptelėjo jaunieji.

„Esame inžinerinių sričių atstovai, todėl tokia urbanistinė erdvė buvo būtent tai, ko mums reikėjo. Mėgstame keliauti, tad tai tik priartino mus prie tokios vietos“, – Delfi pridūrė pora.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)