Kai kalba pakrypsta apie meilę, dažnai sakoma, kad amžius tik skaičius, tačiau tą patį galima pasakyti ir apie banko sąskaitas, tiesa? Štai 24 metų Semie visada mėgo turtingų ir žymiai vyresnių vyrų draugiją, o pastaruosius šešerius metus palaiko kompaniją šešiasdešimtmečiui Claudio. Mergina atvira: aplinkiniai ją gali smerkti kaip išlaikytinę ir turtingų vyrų medžiotoją, bet jai tai visai nerūpi.

Pora susipažino pažinčių specializuotoje svetainėje, kur žmonės ieško aukštesnio socialinio statuso antrosios pusės santuokai ar tiesiog seksui. Tuo metu Semie tebuvo aštuoniolika, ji dirbo nedidelio restoranėlio padavėja. Mergina ieškojo naujos meilės nutrūkus toksiškiems santykiams su vaikinu, tad nusprendė užsiregistruoti pažinčių svetainėje. Čia jauni žmonės gali susipažinti su vyresniais turtingais vyrais ir moterimis, iš kurių tikisi finansinės paramos ir gyvenimiškos patirties. Mainais jaunimas jiems palaiko kompaniją – ar tai būtų ilgalaikiai santykiai, ar seksas be įsipareigojimų.

Semie Atadja ir Claudio

Claudio tuo metu irgi buvo vienišas – išsiskyrė su žmona, su kuria santuokoje pragyveno aštuoniolika metų ir užaugino dvi dukras. Turtingas verslininkas tiesiog ieškojo tinkamos antrosios pusės. Santykiai su Semie prasidėjo nuo paprastos žinutės, kurioje Claudio pasiteiravo, ar mergina mėgsta sušius. Tai buvo pirmadienį, o jau trečiadienį įvyko pirmasis pasimatymas – porelė pajuto tarpusavio chemiją.

„Nepaisant amžiaus skirtumo, mes turime labai daug bendro. Iškart radome bendrą kalbą, mūsų ryšys stiprėjo kiekvieną dieną. Nespėjau susivokti, o jau kartu su Claudio jo namuose darėme jogą. Supratome, kad vienas be kito nebegalime. Pradėjome reguliariai matytis, labai patiko būti kartu, daugėjo bendrų prisiminimų. Ir per vieną šventę tarsi žaibas trenkė – supratome, kad esame be proto įsimylėję“, – pasakoja jauna mergina. Tiek aplinkinių, tiek savo nuostabai Semie žengė drąsų žingsnį ir po trijų mėnesių pažinties apsigyveno kartu su mylimuoju.

„Iš pradžių labai nervinausi. Man su vyrais nelabai sekasi. Esu draugavusi su narkotikų platintojais, narkomanais, gerais vyrukais, bet vis kažkas būdavo blogai. Su Claudio viskas kitaip. Jis ne tik labai supratingas, bet ir mane visada paliko. Ką bepasakyčiau, jo tai nešokiruoja, jis visada mano pusėje. Nė karto manęs nenuvylė, jis pavertė mano gyvenimą tobulu. Kalbu apie žymiai gilesnius jausmus nei eiliniuose santykiuose, todėl galiu drąsiai sakyti, jog kartu sukūrėme stebuklą“, – teigia Semie.

Semie Atadja

Iš pradžių Semie draugai Claudio atžvilgiu buvo nusiteikę skeptiškai, turėjo abejonių, ar tuo žymiai vyresniu turtingu dėde galima pasitikėti, tačiau užteko tik pabendrauti, ir viskas skepticizmas dingo.

Claudio šeimai prireikė daugiau laiko susitaikyti su faktu, kad vyras turi žymiai jaunesnę draugę. Claudio dukroms 33 ir 34 metai, vyras turi penkias anūkes.

„Žinoma, tikrai ne visi supranta mūsų santykių dinamiką. Yra tokių, kurie tiesiog pavydi, jie dažniausiai ir kalba pačius skaudžiausius dalykus. Tik kas nenorėtų tokio gyvenimo kaip mano, jeigu tik galėtų rinktis? Esu laiminga, nes turiu vyrą, kuriam rūpi mano finansinis stabilumas, nėra sunku prisipažinti, kad esu išlaikytinė. Tiesiog man pasisekė mylėti vyrą, kuris man gali suteikti patogų gyvenimą. Įprastai mane pažeminti nori vaikinai, kurie patys neišgali padėti savo mylimoms merginoms. Jeigu pavadinę mane prostitute pasijunta geriau, tai man negaila, tegul. Manęs tokie bandymai įskaudinti neveikia – nuo manęs tai kaip nuo žąsies vanduo, neeikvoju savo energijos tokiems niekams. Žinoma, jeigu peržengia ribas ir ima skleisti kažkokius nepagrįstus gandus, pavyzdžiui, ima vadinti mano Claudio pedofilu, man užverda kraujas. Claudio tada ramina ir sako negaišti laiko tokiems paistalams, verčiau orientuotis į tikrai svarbius dalykus“, – savo gyvenimo filosofiją dėsto mergina.

Semie Atadja ir Claudio

Semie sako, kad žmonės neretai klaidingai įsivaizduoja, kaip atrodo jos pasirinktas gyvenimo modelis. Dažniausiai ji smerkiama kaip turtingų vyrų medžiotoja, sekso paslaugų teikėja ar mergina už pinigus, bet tai nėra tiesa: „Tai ne mano atvejis. Aš tiesiog turiu galimybę būti kartu su žmogumi, kuris man gali suteikti patirties, kokios kitu atveju niekaip neįgyčiau. Štai ką jums pasakysiu: Claudio man neduoda pinigų, jis tiesiog rūpinasi mano finansiniais įsipareigojimais. Padengia sąskaitas, leidžia naudotis kreditine kortele. Niekada nekalbėjome apie tai, kiek man reikia pinigų. Viskas vyksta natūraliai, ir mums toks modelis tinka“.

Ką atsako, kai apkaltinama su Claudio būnanti tik dėl išskaičiavimo?

„Pripažinkime, kad visi tam tikra prasme darome dalykus dėl išskaičiavimo. Juk kas norėtų vargti? Man atrodo, kad didžiulis pliusas, jeigu partneriui svarbus mano finansinis stabilumas. Man tiesiog patinka turtingi vyrai“, –prisipažįsta Semie.

Antrina ir Claudio: „Kitų žmonių nuomonė man nerūpi. Labai gerai pažįstų Semie, suprantu, kokie mūsų santykiai, žinau, kokia jų dinamika. Manau, kad svarbiausia puoselėti ką turi dabar, tą gilų ryšį, kad ir kokia būtų jo prigimtis“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją