Kaip rašoma organizatorių pranešime spaudai, su jaunatviškais „Miss Kay“ kvapais susipažino ir žinomi žmonės: Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, iliuzionistas ir mentalistas Nicholas Kin, plaukų meistrai Rūta Zenkovienė ir Karolis Murauskas, atlikėja Aistė Tomkevičiūtė.

Į Kauno prekybos centrą „Mega“ atvykęs mentalistas N. Kin, prisipažino mėgstantis savo žmonai Raimondai dovanoti kvepalus. Kai žinomas vyras būna išvykęs į užsienį, mėgsta svetur savo antrajai pusei paieškoti įdomesnių aromatų.

„Man pačiam aromatai patinka pagal nuotaiką. Kartais norisi gaivesnių, o kartais – kartesnių“, – neslepia N. Kin, spalio viduryje besiruošiantis savo dideliam autoriniam, žyminčiam penkiolikos metų sukaktį scenoje, šou, kurį surengs Kaune prieš ilgalaikę išvyką į JAV. „Dovanoti kvepalus, žinoma, yra rizikinga, tačiau jei pažįsti šventės kaltininko subtilybes ir skonį, tuomet tokia dovana bus itin elegantiška ir tinkama bet kuriai progai“, – mano Nicholas.

Kauno grožio prekių profesionalams parduotuvėje „Cascada“ buvo galima sutikti ir televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusią atlikėją A. Tomkevičiūtę. Mergina prisipažino dievinanti gėlių aromatus. „Tikrai neatsisakyčiau dovanų gauti kuriuos nors kvapus iš „Miss Kay“ aromatų serijos. Patiktų gaivūs, mažiau saldūs“, – šypsojosi A. Tomkevičiūtė, prisipažinusi, kad ir pati mėgstanti artimiesiems bei draugams dovanoti kvepalus.

„Kadangi širdyje esu labai jaunas ir man pačiam tiktų šie jaunatviški aromatai“, – šypsodamasis sakė žinomas plaukų meistras K. Murauskas, pastebėjęs, kad itin patogu kelionėse turėti patinkančius aromatus nedidukėse pakuotėse.

Renginių akimirkos:

Ką tik iš Italijos atvykę naujieji „Miss Kay“ aromatai savaitgalį buvo pristatyti grožio prekių profesionalams parduotuvėse „Cascada“: kauniečiams – prekybos centre „Mega“, o klaipėdiečiams – „Akropolis”.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės