Socialinių tinklų milžinė „Meta“ pareiškė, kad maždaug 80 milijonų vartotojų pirmadienį bus atjungti nuo nuotraukų dalijimosi svetainės „Instagram“, kadangi Rusija nusprendė blokuoti socialinės žiniasklaidos platformą.

„Pirmadienį „Instagram“ bus užblokuotas Rusijoje. Dėl šio sprendimo 80 mln. gyventojų Rusijoje bus atkirsti vieni nuo kitų ir nuo likusio pasaulio. Apie 80 proc. žmonių Rusijoje seka „Instagram“ paskyrą, sukurtą ne savo šalyje. Tai neteisinga“, – tviteryje parašė Adamas Mosseris.

Netrukus po to žiniasklaidos platforma „Nexta“, skirta atskleisti gyvenimo realybę Baltarusijoje ir Rusijoje, veikiant Putinui, pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota rusų influencerė, kuri pastarąsias naujienas priėmė išties emocingai.

Vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų, o Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sekretorius Sajidas Javidas jį netgi pakartotinai paskelbė.

Ašaromis apsipylusi influencerė tvirtino, kad jos pasipiktinimas dėl „Instagram“ pašalinimo yra kur kas daugiau nei finansinė nuoskauda.

„Man tai tiesiog – visas gyvenimas. Tai siela. Tai yra tai, su kuo aš pabundu, užmiegu jau penkerius metus iš eilės“, – verkdama kalbėjo ji.

Po to influencerė savo sekėjams pridūrė, kad ji yra pilna sielvarto dėl šios naujienos.

Kaip pastebėjo „Nexta“, socialinių tinklų vartotoja visiškai nesirūpina tūkstančiais žuvusių žmonių, įskaitant net savo tautiečius. Iš šio vaizdo įrašo susidaro įspūdis, kad jaunai moteriai svarbiausias tik jos pačios kailis ir tai, kad ji nebegalės dalintis maisto nuotraukomis iš restoranų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės