Savo instagramo paskyroje J. Emerald papasakojo, kad pasikėsinimą suorganizavo jos buvęs vyras Jevgenijus Stipaniukas ir jo bičiuliai. Grėsmė buvo kilusi ne tik moters, bet ir jos asmens sargybinio gyvybei.

„Smulkmenų nepasakosiu, mes sveiki gyvi. Viskas perduota ekspertizei, pareiškimai parašyti. Žmonės, tiesiog noriu, kad jūs žinotumėte, kokia yra tiesos kaina. Bet mes kovojame ir nesustosime. Nugalėsime šį blogį. Viskas jau užfiksuota ir policijos rankose“, – pažymėjo ji.

Be to, snaiperė papasakojo savo automobilyje radusi GPS sekiklį, leidusį J. Stipaniukui žinoti jos buvimo vietą. Keletą dienų iš eilės ji pastebėjo, kad iš paskos važiuoja du automobiliai. Taip pat J. Emerald pasidalijo susirašinėjimu su mergina, kuri kartu su ja dalyvavo laidoje „Govorit vsia Ukraina“ ir papasakojo, kad prieš ją smurtavo J. Stipaniukas. Po laidos ir ji sulaukė grasinimų.

„Pareiškimai parašyti, mergina saugoma, o jeigu jai, neduok Dieve, kas nors nutiks, visi žinosime, kas kaltas“, – pridūrė J. Emerald.

Anksčiau snaiperė papasakojo apie smurtinius santykius su buvusiu vyru J. Stipaniuku, atskleidė, kodėl ilgai nesiryžo apie tai kalbėti viešai, kas tapo paskutiniu lašu ir kas vyksta jos gyvenime po prisipažinimo apie šeimoje patirtą smurtą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją