Dabar J. Emerald ir vėl užsiminė, kad judviejų santykiai nebėra idealūs, kaip anksčiau. Savo „Instagram“ paskyros istorijų skiltyje jauna moteris paviešino vaizdo įrašą, privertusį sunerimti jos gerbėjus. Jame kalbama apie moters reakciją į vyro ketinimą po skyrybų atimti iš jos vaikus, rašo unian.net.

Įkeltą vaizdo įrašą J. Emerald pavadino lakoniškai – „Aktualijos“. Dar ji parodė mažylės Afinos nuotrauką ir pridūrė, kad niekas nesugebės atimti iš jos dukters.

J. Stipaniukas, savo ruožtu, paviešino vaikų kambario nuotrauką ir parašė: „O aš jau paruošiau rojaus kampelį savo dukrelei“.

J. Emerald ir J. Stipaniuko skyrybos

Kol kas pora oficialiai nepatvirtino, kad išsiskyrė. Vis dėlto snaiperė jau pašalino nuotraukas, kuriose yra įsiamžinusi su vyru, ir užsiminė, kad jiedu nebėra kartu.

„Jau prieš savaitę buvau rašiusi, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba, todėl netikėkite savo akimis. Tai, ką kas nors bando mums transliuoti, paprastai nėra tiesa. Jei žmogus bando pasirodyti, kažką įrodyti, viskas yra kitaip – galite manimi patikėti. Visada galima pamatyti, ar žmogus nuoširdus, ar tik apsimeta prieš publiką. Anksčiau ar vėliau tai tampa akivaizdu. Anksčiau ar vėliau visi gauna tai, ko yra nusipelnę“, – tvirtina J. Emerald.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją