Birželio pradžioje 22 metų socialinės žiniasklaidos vadybininkė Katelyn Boss su savo vienmete bičiule Rachel Horman mėgavosi atostogomis Floridos valstijos Majamio mieste. Viešnagės metu jos taip pat apžiūrinėjo galimus nekilnojamojo turto objektus, nes ateityje planuoja persikelti gyventi į šį miestą.

Tačiau vieną vakarą, kai Katelyn išėjo, o padavėja dirbanti Rachel viena liko išnuomotame bute, nutiko dalykas, kuris jas nemenkai išgasdino. Merginos nusprendė pasidalyti savo istorija socialiniame tinkle „TikTok“ (@katelyn_boss19), kur jų vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas 12,1 mln. kartų, rašo mirror.co.uk.

Prisimindama šį incidentą, Katelyn pasakojo, kad jų akys užkliuvo už šviestuvo lemputės, kurioje, jų manymu, buvo įmontuota ne kas kita, kaip slapta stebėjimo kamera.

Iš pradžių Katelyn pagalvojo, kad Rachel perdeda, tačiau sugrįžusi į butą, savo nuomonę pakeitė.

Ji teigė: „Kai išvydau tą daiktą savo akimis, jis atrodė kaip kamera. Stengiausi išlikti rami, kad neprarastume sveiko proto... bet buvau išsigandusi“.


„Kamera buvo nukreipta tiesiai į veidrodį, o tai reiškė, kad galėjai matyti viską, ką mes darėme. Mes ją pastebėjome antrąją naktį, bet anksčiau mes priešais veidrodį persirenginėjome“.

Tada abi draugės paskambino pagalbos telefonu 911 ir pranešė apie šį incidentą, o vėliau susisiekė su „Airbnb“ saugos komanda.

„Pareigūnas atrodė susierzinęs, jog reikia mums padėti – jis turbūt manė, kad esame jaunos, kvailos blondinės, kurios sukėlė nereikalingą dramą“, – teigė ji.

„Tačiau kitas pareigūnas buvo labai malonus ir sutiko, kad egzistuoja didelė tikimybė, jog tai kamera. Kai jiems paaiškinome, kodėl skambiname, jie buvo labai paslaugūs ir malonūs“.


Policija atvyko į merginų butą jo apžiūrėti.

Ji pasakojo: „Buvome Majamyje visiškai vienos, kur niekas negalėjo mums padėti. Pasielgėme taip, kaip tuo metu atrodė geriausia, nes nenorėjome kreiptis į šeimininką“.

Susisiekus su „Airbnb“, Katelyn ir Rachel buvo grąžinti visi sumokėti pinigai ir septynioms naktims jos buvo perkeltos į kitą apgyvendinimo vietą.

Ji sakė: „Savaitė buvo gera, bet, deja, mes neturėjome kur apsistoti likusias savaites“.

„Tačiau mums pasisekė, ir žinau, kad ne visiems pasitaiko tokia galimybė, kaip mums“.

„Žvelgdama atgal, manau, kad tai buvo labai traumuojanti patirtis. Gyvename liguistame pasaulyje, todėl tuo net nesistebiu“.

„Naudotis „Airbnb“ yra labai patogu, ir gėda, kad mums taip nutiko“.

„Airbnb“ atstovas spaudai pažymėjo: „Mes draudžiame naudoti slaptas kameras, ir palaikome viešnias, kol tiriame šiuos įtarimus“.

Atstovas spaudai pridūrė, kad viešnios „taip ir nepranešė“ apie šį incidentą „šeimininkui ar mūsų bendruomenės pagalbos komandai“.

Be to, jis tvirtino, kad policija „nepasidalijo pranešimu, susijusiu su šiuo incidentu“, ir kad pagalbos bendruomenei komanda „pati į ją kreipėsi, kad suteiktų visą reikalingą informaciją“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)