Kuriam laikui bendravimas buvo nutrūkęs, bet 2020 metų lapkritį jie vėl susitiko – Quranas netikėtai susidūrė su Cheryl parduotuvėje, kur ji tuomet dirbo kasininke.

Tais pačiais metais jie pradėjo susitikinėti, netrukus ėmė kurti turinį apie santykius „TikTok“ platformoje, išgarsėjo visame pasaulyje.

Intymesniam turiniui pora susikūrė ir „OnlyFans“ paskyrą.

Prieštaringai vertinama pora internete nuolat sulaukia patyčių bei kritikos, tačiau subūrė ir gausią palaikančių žmonių bendruomenę.

2021 metais Cheryl ir Quranas kuklios ceremonijos metu vienas kitam prisiekė amžiną meilę, tiesioginę įžadų transliaciją stebėjo daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Nepaisant populiarumo internete, pora jaučia nuolatinį spaudimą ginti savo santykius.

„Mūsų meilė kažkodėl kursto neapykantą, bet šio jausmo neiškeistume į nieką pasaulyje. Radau savo laimę, ir tai tu“, – viename „TikTok“ vaizdo įrašų parašė Cheryl.

Trumpas vaizdo klipas, kurį per vieną dieną peržiūrėjo milijonas žmonių, įamžino porą besijuokiančią ir besiglėbesčiuojančią raudonų ir rožinių širdelių fone skambant dainai „I Don‘t Care“.

Quranas taip pat kelia įrašus, kuriuose pripažįsta turintis daug nekentėjų ir atsakinėja į klausimus apie savo santykius. Jis pasidalino vaizdo klipu, kuriame kartu su mylimąja tiesiog šypsosi.

„Kodėl tiek stengiesi dėl už tave 37 metais vyresnio žmogaus?“, – cituoja klausimą Quranas, ir atsako žodžiais iš Logic dainos „1-800-273-8255“: „Noriu jaustis gyvas, daugiau nebenoriu mirti“. Klipe girdima ir pati daina, kuri pavadinta Nacionalinio savižudybių prevencijos telefono linijos numeriu.

Qurano vaizdo įrašas, pavadintas „Tu mane papildai“, internete išplito tarsi virusas ir sulaukė 1,4 mln. peržiūrų bei tiek teigiamų, tiek neigiamų komentarų.

Susituokusi pora itin didelės kritikos sulaukė pradėjusi garsiai kalbėti apie svajonę turėti vaikų.

Cheryl iš viso turi septynis vaikus ir septyniolika anūkų, tačiau su jaunesniu mylimuoju taip pat norėtų atžalos. Pora bandė savarankiškai pastoti, tačiau nepavyko, tad nusprendė ieškoti surogatinės motinos arba tiesiog įsivaikinti.

Sprendžiant iš poros įrašų, McCainams šiuo klausimu kol kas nesiseka. Balandį Quranas su sekėjas pasidalino įrašu, kuriame verkia ir skundžiasi, kad jais buvo pasinaudota, bei teigia tenorintis surasti tikrą surogatinę motiną.

Nepaisant sunkumų dėl vaikų ir negatyvumo naštos, pora atrodo vienas dėl kito pametę galvas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją