Kol kas pranešama apie penkis asmenis, kurie liepos 14 dieną su savimi turėjo narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Apie 13 val. 30 min. Varėnos r. Matuizų sen. Kukiškių k., patikrinimui sustabdytas automobilis „BMW", kurio keleivis (gim. 1987 m.), su savimi turėjo maišelį su augalinės kilmės medžiaga, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga.

Apie 14 val. Varėnos r. Matuizų sen. Kukiškių k., patikrinimui sustabdytas automobilis „Chevrolet", kurio keleivė (gim. 1992 m.), su savimi turėjo tris maišelius su, įtariama, sintetinės kilmės, biria narkotine ar psichotropine medžiaga.

Apie 16 val. 10 min. Varėnos r. Matuizų sen. Kukiškių k., patikrinimui sustabdytas automobilis „BMW", kurio vairuotoja (gim. 1992 m.), su savimi turėjo suktinę ir tris plastiko pakuotes, su įtariama, augalinės kilmės narkotine ar psichotropine medžiaga, taip pat dvi tabletes, galimai psichiką veikiančių tablečių.

Apie 16 val. 5 min. Varėnos r. Matuizų sen. Kukiškių k., patikrinimui sustabdytas automobilis „BMW", kurio keleivė (gim. 1995 m.), maišelyje turėjo augalinės kilmės, įtariama, narkotinės ar psichotropinės medžiagos – „žolės". Įtariamoji sulaikyta patalpinta į Alytaus ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Apie 14 val. 35 min. Varėnos r. Matuizų sen. Kukiškių k., patikrinimui sustabdytas automobilis „TOYOTA AURIS", kurio keleivis (gim. 2002 m.), turėjo maišelį su augalinės kilmės, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga „žole" ir šešis folijos ritinėlius su galimai narkotine ar psichotropine medžiaga „grybais".

Kaip portalui 15min.lt teigė Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė, šis festivalis kone kasmet sulaukia policijos susidomėjimo, yra vykdomi reidai.

Į festivalį dar penktadienį dienos metu atvykusi Delfi žurnalistė renginio teritorijoje išvydo po truputį besirenkančius dalyvius, pardavėjus, poilsio erdves ir, žinoma, ne vieną įspūdingą instaliaciją.

Sutikti psichologinę bei medicininę pagalbą teikiantys savanoriai sakė, kad jau sulaukė pagalbos prašymų.

„Nėra, kad būtų labai aktyviai, bet ateina medicinos pagalbos. Žmonės žino šią vietą“, – teigė viena iš savanorių.

Žurnalistė taip pat pastebėjo, kad maistą ir ne tik parduodantys pardavėjai siūlo kituose festivaliuose retai matomą prekę – legalias kanapes. Beje, buvo galima išvysti ir su šių augalų maišais vaikštančius dalyvius.

„Čia viskas legalu ir labai skanu“, – sakė sutikta moteris.

Daugiau akimirkų iš festivalio – Delfi reportaže:

Liepos 13-17 dienomis miškų apsuptoje ežero pakrantėje galima pasinerti į daugiasluoksnes meno formas, čia išvysti įvairiausius performansus, instaliacijas bei atrasti vaizdo ir muzikos vienybę.

„Labai gražu sutikti žmones, kurie į pirmas „Yagas” tranzavo, o šiandien mūsų vaikai kartu bėgioja po festivalio mišką. Augome ir keitėmes drauge, su mumis augo ir renginys. Mes ir toliau sieksime, kad „Yaga“ patirtys būtų išskirtinės”, – pasakojo „Yaga Gathering” organizatorius Anton Shoom.

Jau ketvirtadienį prasidėjusioje „Yaga Gathering“ lankytojai buvo kviečiami aplankyti 4 muzikines erdves: „Valley“, „Pinegrove“, „Duskwood“ bei „LRT Opus“, kuriose buvo skirtingos muzikos ritmai, gyvi pasirodymai, pokalbiai ir magiški naktiniai šokiai.

Šiose scenose karaliauja įvairiausios stilistikos muzikos žanrai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją