Valdovų rūmų Didžiajame kieme vykęs akustinis koncertas pasižymėjo netikėtais sąskambiais, grupės išieškotais ir repetuotais būtent „Midsummer Vilnius’22“ festivaliui.

Programoje – tiek grupės veiklos pradžią žymintys, tiek klausytojų pamėgti, tiek naujausi kūriniai iš būsimo grupės albumo, kuris bus išleistas rudenį kartu su pasauline įrašų kompanija „Sony Music Entertainment“.

Grupė pasakojo, kad ruošdamiesi šiam koncertui patys stebėjosi, kaip artimai, naujai ir jautriai suskambo akustinės dainų versijos: „Tikrai didelis malonumas iškeisti elektrinę gitarą į akustinę ir stebėtis, kaip mūsų kūryba gali skambėti kitaip. Norime leisti žmonėms įdėmiau įsiklausyti į tai, ką norime pasakyti savo kūryba“, – sakė grupės lyderis Benas Aleksandravičius.

Dešimtmetį mininti grupė „ba.“ – kritikų ir klausytojų pripažinta viena išskirtiniausių roko grupių Lietuvoje. „ba.“ nedaugžodžiauja komunikuodami, bet kalba per savo muziką ir turi milijonines dainų perklausas, tūkstantinę publiką, savitą charizmą, pilną atsidavimą savo klausytojams.

Kiekvienas grupės koncertas kitoks, nešantis skirtingą nuotaiką ir žinią žmonėms.

Koncerto akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės