Festivalio organizatoriai pateikė ne vieną išskirtinę dovaną daugiatūkstantinei užsienio ir Lietuvos atlikėjų auditorijai – tai Frans (Švedija), „N.O.H.A." (JAV, Vokietija, Čekija), „Beissoul & Einius", „Daddy Was A Milkman", „Free Finga", „Flying Saucer Gang", „Baltasis Kiras", „Garbanotas", „Kūjeliai", „Baltos varnos", „The Roop", „Deeper Upper", „Baltic Balkan", „Planeta Polar", Jurgos Šeduikytės, Monikos Marijos, Angelou, Girmantės ir daugybės kitų puikių atlikėjų bei grupių koncertai.

Vilniaus miesto širdyje festivalio lankytojai mėgavosi pramogomis, susipažino su profesionalių kūrėjų darbais, atrado unikalius renginius ir sielai, ir kūnui. Teminėse erdvėse „Stiliaus lokacijoje", „Knygų alėjoje", „Gardžių lauktuvių kelyje", „Menų ir muzikos gatvėje" ir kitose vilniečių pamėgtose centrinėse miesto vietose ne tik melomanas, bet ir išskirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, maisto gurmanas ar į miestą išsiruošusios šeimos su vaikais prasmingai leido laisvalaikį ir šventė miesto festivalį.

Rugsėjo 1-osios vakarą pasibaigęs festivalis, kurį šiemet lydėjo ir ypatingai šiltas oras, darkart patvirtino, jog „Sostinės dienos 2019" – tai kūrybinių idėjų ir miestiečių bičiulystės tradicijas puoselėjanti didžiausia Vilniaus šventė.


Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės