Rokas Yan jau rugpjūčio 23 dieną antrąjį kartą šią vasarą „pasimatuos“ sostinės „Vasaros terasos“ sceną, o rugpjūčio 29 dieną pirmąjį kartą žengs ir į Kauno senamiestyje įsikūrusio renginių kiemelio „OLDMAN“ sceną.

Pasak žinomo kūrėjo, pastarasis laikas ganėtinai intensyvus ir kupinasi pirmų kartų. Šiais metais Rokui teko galimybė ne tik aplankyti daugybę šalies miestų ir miestelių, bet ir pasirodyti didžiuosiuose muzikos festivaliuose.

„Svajojau apie tokias vasaras kaip ši – niekada anksčiau neteko surengti tokio kiekio koncertų per tokį trumpą laiką. Jaučiu, kaip keičiuosi ir augu ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip žmogus. Prireikė ne vienų metų, kad mano tikslas realizuotųsi, todėl jaučiu atsakomybę prieš savo auditoriją nuolat tobulėti ir kurti vis geresnes patirtis. Niekas taip nemotyvuoja, kaip galimybė keliauti po miestus ir miestelius, susitikti su klausytojais gyvai, matyti, kaip jie dainuoja žodžius, kuriuos kažkada parašiau“, – pasakoja Rokas Yan.

Tokių kūrinių kaip „Vakar vakare“, „Surask mane“, „Aidai“ ar „Praeiviai“ autorius atvirauja, kad paskutiniais vasaros koncertais užbaigs ir savotišką etapą, po kurio kibs į darbus, ruošdamasis albumo pristatymui.

„Labai laukiu šių dviejų koncertų, man jie simbolizuoja tam tikrą lūžį muzikinėje karjeroje bei yra paskutiniai prieš pristatant naują albumą. Nekantrauju atlikti ir keletą kūrinių iš jo, įgyvendinti naujas muzikines idėjas su grupe. Tiems, kurių kasdienybę lydi mano dainos, manau, šie du pasirodymai, bus įsimintiniausi iki šiol“, – apie būsimus koncertus pasakoja dainininkas.

Rokas Yan su grupe jau rugpjūčio 23 dieną pasirodys Vilniuje „Vasaros terasoje”, o rugpjūčio 29 dieną Kaune, „OLDMAN“ kiemelyje. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją