„Čia tarsi mūsų festivalių vasaros rezidencija. Čia jau ketvirtą sezoną, gyvename su muzika, būtent čia liepos paskutiniojo savaitgalio tradicijas vėl tęsim pakviesdami ir į sugrįžtantį muzikos festivalį „Galapagai“. Bet dabar džiugu pabūti tiesiog „čia ir dabar“ akimirkoje su į Palūšę vėl sugrįžtančia – Jazzu“, – pasakoja muzikos prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka ir taip šeštadienio vakarą buvo pradėtas dar vienas nuostabus koncertas „Palūšės Valtinėje“.

Šį šeštadienį čia, plūduriuojančioje scenoje koncertą surengė viena žinomiausių Lietuvos dainininkių, prieš kelias dienas pranešusi žinią, kad laukiasi – Justė Arlauskaitė-Jazzu. Bilietų į šį koncertą įsigyti nebebuvo galima jau kelios dienos, prieš jį, tradiciškai Jazzu pasirodymą stebėjo sausakimša Lūšių ežero pakrantė. Su visa grupe „Palūšės Valtinėje“ ypatingą koncertą surengusi atlikėja, tikino, kad daugelis jos kūrinių nuo šiol skamba kur kas jautriau ir su visai kitomis potekstėmis. Šeštadienį, besileidžiant saulei, Palūšėje suskambo ne tik jau žinomi Jazzu kūriniai, kaip „Vasara“, „Nusiplauni rankas“, „Po mano oda“, bet gerbėjai sulaukė ir muzikinių siurprizų.

„Palūšės Valtinėje“ koncertų sezonas nesitraukia, toliau šioje išskirtinėje scenoje ant vandens kiekvieną vasaros šeštadienį bus rengiami koncertai, čia pasirodys grupės „Hiperbolė“ legenda Igoris Berinas, grupė „Biplan“ bei Vaidas Baumila, rašoma spaudos pranešime.

Paskutinįjį liepos savaitgalį, liepos 29-30 dienomis, visoje Palūšėje įsikurs festivalis „Galapagai“, kuriame pasirodymus surengs britų legendiniai elektroninės muzikos kūrėjai „Chase & Status“, o taip pat „G&G Sindikatas“, FC Baseball, grupė jauti, Gabrielė Vilkickytė, Rūta MUR, Gamka ir tokie vardai kaip: Evgenya Redko, Sisters On Wire, Saulės Kliošas, Monika Linkytė, Flash Voyage bei Despotin Fam! Viena iš festivalio scenų įsikurs, būtent prie Lūšių ežero pakrantės, esančioje „Palūšės Valtinėje“. Festivalis „Galapagai“ kaip visada kupinas energijos bei geriausios nuotaikos, kuri ne tik festivaliautojų veiduose, bet ir Lietuvos jaunosios kartos komikų lūpose, jau liepos 29-30 d., Palūšėje!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės