Šeštadienį, nuo 12 val. į Stakliškes, kuriose organizuojamas „PravalFestas“, pradėjo rinktis pirmieji jo dalyviai. Čia buvo galima pastebėti ryškiai pasipuošusias merginas ir festivalio stiliui pritaikytus vaikinų drabužių derinius.

Jaunimą pasitiko didelis plakatas su užrašu „PravalFestas. Aš nuoru šventę švęst“, šalia kurio suskubo įsiamžinti dalis festivaliautojų.

Įsikūrę palapinių miestelyje, artėjant vakarui, festivalio dalyviai traukė link scenos, kurioje renginio organizatoriai skelbė, kad pasirodys Lauris Reinikis, grupė „Žentai“ dj Dalgis, „Tnn“, „Lietuvaičiai“, Ruslanas Kirilkinas, Gintarė Karaliūnaitė, Vytautas Akelaitis. Tiesa, jau tradicija tapo ir staigmena – programoje neskelbiamo atlikėjo pasirodymas vidurnaktį.

„Šiais metais pirtį kurs net 8 atlikėjai. Jūsų laukia nepakartojamas vasaros renginys su iškiliausiais estrados atlikėjais, svetingu pasitikimu, beprotiškais žaidimais ir gera kompanija. Scenoje pasirodys gausis būrys atlikėjų“, – prieš festivalį rašė jo organizatoriai.

Sutemus „PravalFeste“ pasirodė pirmieji atlikėjai, kurie dalyviams dovanojo savo legendines dainas. Čia jas atliko ir Gintarė Karaliūnaitė, kuri vos pradėjusi dainuosi, sulaukė netikėto festivaliautojų siurprizo – į ją buvo pradėta mėtyti saldainius.

„Gerai, kad saldainius į mane mėtote, o ne kiaušinius“, – juokėsi atlikėja.

Vidurnaktį, kaip ir buvo žadėta, festivalio dalyviai sulaukė staigmenos – Minedo pasirodymo. Jo pabaigoje žinomas vyras pareiškė grįžtantis į sceną.

„Minedas grįžta į sceną ir tegul ši paskutinė daina šiandien skamba garsiai, kad girdėtų mus ir Ukrainoje“, – sakė popmuzikos atlikėjas.

Delfi primena, kad prieš festivalį jo organizatoriai įspėjo, kad įsigyti bilietai nebus grąžinami, į festivalio teritoriją griežtai draudžiama įsinešti alkoholį. Žadėta, kad jis taip bus konfiskuotas ir automobilių patikros metu, nuolat vyks tikrinimai teritorijoje.

Tiesa, prieš du metus organizuotas „PravalFestas“ tapo koronaviruso užkratu, todėl šiemet renginio organizatoriai teigė, kad į festivalį jo lankytojai galės patekti tik su galimybių pasu, jei tuo metu jis šalyje bus privalomas.

„Jei tuo laikotarpiu šalyje bus privalomas galimybių pasas (PGR, antigenų testai ar kitas dokumentas) renginiams, tuomet jis bus privalomas ir „PravalFeste“, – rašyta renginio pristatyme.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės