„Dar čia to nedariau – ar sutinki būti mano žmona?“, – priklaupė V. Bareikis ir užmovė mylimajai dar vieną žiedą.

Indrė Stonkuvienė atsakė teigiamai.

Susirinkę renginio svečiai šį ypatingą momentą priėmė itin audringai – salėje pasigirdo gausios ovacijos.

Delfi primena, kad praėjusių metų balandžio mėnesį Vidas Bareikis pirmą kartą pasipiršo Indrei Stonkuvienei. Apie sužadėtuves garsi nuomonės formuotoja pranešė taip pat socialiniuose tinkluose.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu, Vidai, tave“, – šalia nuotraukos anksčiau pažymėjo Indrė.

Ant žinomos moters piršto, kaip buvo matyti nuotraukose, sužibo žiedas. Sužadėtuvės įvyko Lietuvos pajūryje.

Kiek vėliau žiedą Vidui įteikė ir Indrė.

„And HE said YES

Nuo dabar turiu tokį gyvenimo momentą kuriuo pasidžiaugti manau gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą.

MAN PASIPIRŠO!

Su Indre Stonkuviene daug šnekėjome apie tai, kokia seksistinė nesamonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris tarsi kokia vargšelė laukia kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“ ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas. Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės ranko – nesugalvojau kažko naujo ar orginalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau.

Pasivedė mane į šoną nuo artimiausių draugų ir kaip priklauso priklaupusi ištraukė žiedą.

Dar einant sakau:

– „Kur einam? Gal pasipirši man?

Ir po sekundės BAM!

Nu blemba, kokia tu NEREALI!

Ačiū tau Indre, kad esi tokia MYLINTI, SU NIEKUO NEPALYGINAMA, ORGINALI ir VIENINTELĖ TOKIA VISAM PASAULYJE!“, – rašė Vidas Bareikis.

Renginyje įrengtas raudonasis kilimas, kuriuo žengė ne tik Lietuvos scenos žvaigždės, bet ir VIP bilietus įsigiję svečiai.

Garsioji nuomonės formuotoja renginiui paruošė net tris skirtingus įvaizdžius.

Tuo tarpu čia atvykusi Monika Liu žiūrovus ir klausytojus nustebins įspūdingu kostiumu.

Atgimstančios legendinės grupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė taip pat rengiasi pasirodymui – repetuoti moteris žengė dar prieš grožio procedūras, jos plaukuose buvo galima įžvelgti suktukus.

Užkulisių akimirkos:

Londono „O2“ arenos „Indigo“ salėje netrukus nugriaudės koncertas M.A.M.A Londonas, kuriame pasirodys Lietuvos muzikos žvaigždynas – Vaidas Baumila, „Dinamika“, Vidas Bareikis, Monika Liu bei Monique. Dainininkai atliks garsiausias ir gerbėjų labiausiai pamėgtas savo dainas.

Svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija kartu su didžiausia lietuviškų renginių įmone „WackyEvents“ jau antrąjį kartą rengia išskirtinį renginį, kuriame laukia ryškiausios šalies žvaigždės. Įspūdingiausias akimirkas tiesiai iš Londono galite stebėti portale Delfi.

Pasak organizatorių, šių metų muzikinės programos įvairumas išskirtiniame renginiui suteikia dar daugiau dinamiškumo ir sukuria tikrą šventę Londone.

„Džiaugiamės, kad šis įvykis jau tampa tradiciniu ir leidžia dar plačiau pristatyti lietuvišką muziką bei jos atlikėjus. Tikime, kad šių metų programa leis klausytojams išgirsti ne tik pačių didžiausių lietuviškų hitų, bet ir nostalgiškų kūrinių“, – džiaugiasi organizatoriai.

„Šis ruduo – kupinas naujų iššūkių ir labai smagių jaudulį keliančių projektų. Tapti M.A.M.A. Londonas 2023 renginio vedėja yra vienas maloniausių mano naujų amplua. O dar tai, kad mano scenos partneriu bus Vidas, yra nuostabu, nes jau ne kartą įsitikinome, kad mums puikiai sekasi kartu ir gyvenime, ir ant scenos. Visų jūsų laukia nerealus renginys, įspūdingas vakarėlis su labai daug staigmenų. Iki pasimatymo Londone!“, – teigia „M.A.M.A. Londonas“ vedėja I. Stonkuvienė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)