Bilietus į grandiozinį Justino Jaručio koncertą Vingio parke galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt

Justinas Jarutis – „Vieną meilę“:

Justinas Jarutis teigia, kad į svarbiausią savo karjeros koncertą susirinkusiems gerbėjams nori pateikti kuo daugiau staigmenų ir malonių siurprizų. Vienas jų – populiaraus atlikėjo šou pradės net trys gerai žinomos lietuviškos muzikos grupės.

„Nuo pat pradžių, kai sugalvojome rengti koncertą, žinojau, kad noriu turėti svečių, su kuriais galėčiau dalintis scena. Šios trys grupės pasirodys ne šiaip. Visų jų dainos skamba mano namuose kiekvieną dieną, esu didelis jų fanas“, – sako Justinas Jarutis. „Tad tai, kad jos sutiko dalyvauti koncerte man svarbią dieną, yra didelė šventė. Iš esmės, rugsėjo 2 d. Vingio parke, vyks mini muzikos festivalis, kuo labai džiaugiuosi“.

Justinas Jarutis – „Vandens“:

Scenoje gros grupė „Garbanotas“

Grupę „Garbanotas“ įkūrę broliai Mantas ir Šarūnas Joneikiai teigia, kad pirmieji jų gitaros mokytojai buvo pranciškonų vienuoliai iš vietinės bažnyčios. Užsikrėtę aistra hipių idėjoms, psichodeliniams eksperimentams ir indie garsams, pradžioje besivadinusi „Garbanotas bosistas“ buvo viena iš tų gausiai užderėjusių jaunų ir ambicingų grupių, kurios iškilo Lietuvos roko ir alternatyvioje scenoje per pastaruosius keletą metų.

Reklamai sklindant tik iš lūpų į lūpas, jie pritraukdavo įspūdingas klausytojų minias Vilniuje dar prieš išleisdami savo debiutinį EP albumą „Venera“ (2012 m.), kuriuo užkariavo tiek jaunų hipsterių, tiek žilstelėjusių bliuzo festivalių klausytojų širdis.

Vėliau sekė gausūs pasirodymai visuose didžiausiuose Lietuvos festivaliuose, sėkmingi koncertai Lenkijoje, Danijoje ir Latvijoje. 2015 m. „Garbanotas“ tapo pirmąja lietuviška grupe, kuri buvo pakviesta groti „The Great Escape“ festivalyje Didžiojoje Britanijoje, koncertavo „Sound City“ festivalyje Liverpulyje, o jų pasirodymas Slovėnijos MENT festivalyje sulaukė susižavėjusių klausytojų atsiliepimų. Grupė „Garbanotas“ rugsėjo 2 d. koncertuos Vingio parke vyksiančiame Justino Jaručio koncerte.

„Garbanotas“ – „Kūnas dangaus“:


Pakils kosminė „Planeta Polar“

Vienas spalvingiausių lietuviškos scenos vardų, tropinis „Planeta Polar“ trejetas bus antrasis, grosiantis grandioziniame Justino Jaručio koncerte. Prieš metus grupė pasirašė sutartį su Meksikos ir Didžiosios Britanijos leidybine kampanija „Some Other Planet Records“ bei išleido debiutinį albumą „Puro Carnaval“.

To negana, šiemet „Planeta Polar“ grojo viename geidžiamiausių vasaros festivalių pasaulyje „Glastonbury“. Lietuviai „Planeta Polar“ šių metų festivalyje pasirodė net du kartus. Vieną koncertą spalvingas trejetas sugrojo vos atvykę, o antrasis pasirodymas įvyko festivalio „piko metu“ – penktadienio vidurnaktį. Rugsėjo 2 d. „Planeta Polar“ džiugins surengdama specialų pasirodymą Justino Jaručio koncerte.

„Planeta Polar“ – „Mi Niña“:


Šokti kvies lyriškasis duetas „Kamanių šilelis“

Dar vienas Justino Jaručio komcerto svečias – duetas „Kamanių šilelis“. Grupės gerbėjams ši vasara jau tapo įsimintina – „Kamanių šilelis“ pagaliau išleido ilgai lauktą albumą „Žiūrėti į saulę“. Albumo muzika ir tekstai gimė įvairiausiose vietose – nuo Lietuvos kaimo iki Meksikos kalnų ir vandenynų. Jame apstu ne tik lyriškų, bet ir šokti kviečiančių dainų su modernios elektronikos, techno ir tribal motyvais.

Grupė džiaugiasi, kad albume pavyko atskleisti abi „Kamanių šilelio“ puses. Maždaug pusė kūrinių nuo pirmųjų sekundžių priverčia judinti kojas ir nustebina tuos, kas „šilelį“ pažįsta kaip lyrišką duetą. Neabejojama, kad tai įvertins ir daugiatūkstantinė minia koncerte Vingio parke.

„Kamanių šilelis“ – „Aš lauksiu tavęs“:


Didžiausias iššūkis

Hitų paraduose karaliaujantis Justinas Jarutis teigia, kad tai bus didžiausias iššūkis, su kokiu jam iki šiol teko susidurti. Solinis koncertas Vingio parke taps svarbiausiu jo muzikinės karjeros koncertu. Siekdamas kuo geriau pasiruošti būsimam koncertui Vingio parke, populiarusis atlikėjas jam skirs visą savo laiką – skelbiama, kad tai bus vienintelis Justino Jaručio koncertas 2023-aisiais metais.

Justinas Jarutis – „Ten, kur noriu“:

Nedideliame Kupiškio miestelyje užaugęs Justinas Jarutis vakystėje ne tik mėgo sportuoti, svajojo tapti NBA lygos krepšininku, bet ir mokėsi muzikos. Sulaukęs 17-os atvyko į Vilnių ir pasirinko tęsti muzikos mokslus. 2007-ųjų liepą Justinas Jarutis tapo grupės „Freaks On Floor“ bendraįkūrėju, pagrindiniu vokalistu ir gitaristu. Penkis studijinius albumus išleidusi roko grupė užkariavo ne tik melomanų, bet ir muzikos kritikų simpatijas – „Freaks On Floor“ net tris kartus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose paskelbta „Metų roko grupe“.

„Freaks On Floor“ – „Star“:

Dainininkas, dainų autorius, aktorius ir projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas Justinas Jarutis solinę karjerą pradėjo prieš 4-erius metus. 2018-ųjų sausį buvo išleistas debiutinis atlikėjo albumas „Justinas Jarutis“. Anglų kalba atliktų dainų įrašą išpopuliarino hitai „Tell Me Your Story“, „Angel“ ir kartu su dainininke Monique įrašytas duetas „Stay With Me“. Debiutas buvo toks sėkmingas, kad „M.A.M.A.“ apdovanojimuose Justinas Jarutis laimėjo „Metų atlikėjo“ titulą.

Justinas Jarutis – „Stay With Me“ (su Monique):

2021-ųjų vasarį Justinas Jarutis išleido antrąjį solinį albumą ir pirmąjį savo darbą su lietuviškomis dainomis „Tavęs manęs savęs“. Šį įrašą išpopuliarino dideliais hitais tapusios dainos „Tavęs“, „Savęs“, „Rami“, „Nieko nebijom“ ir duetas su sparčiai populiarėjančia dainininke Jessica Shy „Tu palauk“. Antrąjį albumą lydėjo milžiniška sėkmė: „M.A.M.A.“ apdovanojimuose Justinas Jarutis triumfavo laimėdamas iškart tris apdovanojimus – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“ ir „Metų koncertinio atlikėjo“.

Justinas Jarutis – „Tu palauk“ (su Jessica Shy):

Muzikos mylėtojai netruko įvertinti ne tik Justino Jaručio dainas, tačiau ir įspūdingus atlikėjo koncertus, kurie nepalieka abejingų. Dainininkas ne vieną kartą surengė anšlaginius koncertus svarbiausiose koncertų salėse, Trakų pilyje ir didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje, sėkmingai koncertavo festivaliuose „Midsummer Vilnius“, „Granatos Live“ ir kituose. Dar daugiau gerbėjų simpatijų atlikėjui pelnė Justino Jaručio su Jessica Shy įrašyta daina „Rugpjūtis“, tapusi didžiausiu 2021-ųjų vasaros hitu.

Justinas Jarutis – „Rugpjūtis“ (su Jessica Shy):

2022 m. lapkričio 11-ąją dieną Justinas Jarutis išleido trečią solo albumą „Debesimis braidyti“, kurį išpopuliarino hitais tapę singlai „Tavo tavo“, „Ten, kur noriu“ ir „Kvėpuoti nustosiu“. Naujos kūrybos dainas atlikėjas pristatė įspūdingame koncerte „Žalgirio“ arenoje. Šis pasirodymas tapo paskutiniu viešu Justino Jaručio koncertu iki 2023-ųjų metų rudens, kada atlikėjas visus savo gerbėjus sukvies į didžiausią savo solinį koncertą Vilniaus Vingio parke.

Justinas Jarutis – „Tavo tavo“:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją